Wygraj książkę „Zielone Drzwi” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie księgarni SOWA oraz portalu raciborz.com.pl i zostań posiadaczem najnowszej, najbardziej wyczekiwanej i najbardziej osobistej książki Katarzyny Grocholi pt. "Zielone drzwi".

Hity księgarni SOWA:

- reklama -

1. Byczki w pomidorach- Joanna Chmielewska- 36.90
2. Zielone Drzwi- Katarzyna Grochola- 36.00
3. Błogosławiony męczennik ks. Jerzy Popiełuszko- 22.40
4. Nowe przygody Mikołajka- Jean Jacques Sempe- 33.00
5. Zaginiona- Harlan Coben- 39.00

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Zielone drzwi" autorstwa Katarzyny Grocholi wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaką książką zadebiutowała Katarzyna Grochola?" i w terminie do 15 czerwca przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Zielone drzwi" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 16 czerwca.

 

 

Wyczekiwana, najnowsza i najbardziej osobista książka Katarzyny Grocholi. W pełen uroku i poczucia humoru sposób autorka opowiada o swoim życiu – od momentu narodzin po dzień dzisiejszy. Autorka wspomina rodzinę, czasy szkolne, domy rodzinne, ukochane zwierzaki, dziecięce niespełnione marzenie – spełnione po latach, swoją pierwszą powieść, młodzieńcze przyjaźnie, różnorodne prace, od pomocy cukiernika przez salową do pracownicy biura matrymonialnego oświadczyny, podróż do Libii, narodziny ukochanej córki, koniec małżeństwa, zmagania z chorobą nowotworową, budowę pierwszego domu, a w końcu literacką przygodę, która trwa do dziś… A wszystko to ukryte jest za tytułowymi Zielonymi Drzwiami, jednymi z wielu…

 

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71  

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Karina Domańska

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here