Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w „trzynastce”

1

Rozległ się ostatni w tym roku szkolnym dzwonek, obwieszczając początek wakacji. Wojewódzkie zakończenie roku  odbyło się w Raciborzu w Szkole Podstawowej nr 13 im. Stanisława Staszica. Zobacz zdjęcia

Specjalnie z tej okazji przyjechali do Raciborza wicewojewoda śląski Adam Matusiewicz oraz śląski kurator oświaty Stanisław Faber. W uroczystości wzięli udział ponadto m.in. prezydent Mirosław Lenk i wiceprezydent Ludmiła Nowacka, radna sejmiku śląskiego Ewa Lewandowska, radni rady miasta, przedstawiciele organizacji kombatanckich i Sybiraków.

- reklama -

 

 

 

Adam Matusiewicz w przemówieniu podsumował miniony rok szkolny. Odniósł się m.in. do programu "Wesoła Szkoła", realizowanego także przez gospodarza dzisiejszej uroczystości, SP 13. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom i laureatom olimpiad. Szóstoklasiści, którzy kończą już edukację na szczeblu szkoły podstawowej zostali wyróżnieni "Orłami Trzynastki".

 

 

 

 

W części artystycznej wystąpili członkowie Teatru Trzynastka oraz Zuzana Szreder, która – jak poinformowała Bogusława Małek, dyrektor SP 13 – uświetnia swymi występami wszystkie większe uroczystości organizowane przez szkołę. Na zakończenie wicewojewoda podziękował za zaproszenie. – Jak kończyłem szkołę marzył mi się udział w zakończeniu roku szkolnego w rytmach rocka. W imieniu pokolenia Lady Pank i Perfectu dziękuję – powiedział.

 

/ps/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Niech redakcja sprawdzi, jak umie, teczkę osobową i ipeenowska tego ,,majora,, przebierańca! I w jakich okolicznosciach, musiał odejsc na zasłużoną emeryturę ze szkoły Nr 10 Specjalnej w Raciborzu pl. Mostowy! Wyczerpujących informacji może udzielic były inspektor szkolny mgr W Jończy! Zbowid nie wie , kto nimi kieruje! [img]upload/small_16ScreenShot020.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here