Wycieczka do ZOO w Ostrawie

5

Dzieci cztero-pięcio i sześcioletnie dnia 24.06. pojechały na wycieczkę do ZOO w Ostrawie.Wspaniała pogoda, świetne humory i dużo atrakcji czekało na nas w ogromnym parku ostrawskiego ZOO.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Dlaczego dzieci nie zwiedzają naszego rodzimego ZOO ? W naszym kraju ich nie brakuje np. w Opolu, Chorzowie …
  Czyżby w Ostrawie były zwierzęta z innej planety ?
  Ciekawe kto podjął taką decyzję ?

 2. Za Ostravą przemawia:
  a) bliżej
  b) taniej
  c) ciekawiej
  d) lepszy dojazd
  e) zwierzęta nie są zalepione wszechobecnymi plakatami z hasłem „zgoda buduje” i nie mają dolepionych sztucznych wąsów z jeszcze sztuczniejszą mordą w okularach
  g) nikt im (zwierzakom) nie wysyła listów informujących, że wąsaty kandydat jest przyjacielem wszystkich zwierząt i ani na nie nie poluje, ani nie zamierza odbierać im mundurowych przywilejów emerytalnych

 3. tatoniemowlaka,pamietaj,że ten Wasz niemowlak nie będzie tak szowinistyczny ja Pan patrzył i zastanawiał się dlaczego powieziono ich do Ostrawy. Taka jest w tym miejscu prawda /historyczna/, że Czesi zawsze nas wyprzedzali i dlatego np Książę Raciborski Leszek i wielu wielu innych Książąt śląskich „skierowało ” się na Czechów a nie na np Kazimierza Wielkiego.Zastanów się dlaczego? Dziwisz się, że czeskie Arboretum co coś tak wspaniałego, że nasze Arboretum w Oborze ma szansę na taki obraz za 200 lat ! ! ! ZOO , no cóż Racibórz sie nie liczy a Opolskiemu ZOO daleko do Ostrawy. Dlaczego wię nie docenić wysiłek organizacyjny Pedagogów aby dzieciom pokazać naprawdę coś pięknego i „ doprawionego” A może żywisz tradycyjną polską nienawiść do CZechów?? No tak ,za napad na Czechy /po uzyskaniu przez Polskę niepodległości/ Czesi nas nie kochają i tę wojnę porównują z z atakiem Hitlera na ich suwerenność.Szanowny Panie warto być realistą i nie jątrzyć bo to niegodne Jak „na złość” Czesi to też LUDZIE !

 4. Typowe polskie malkontenctwo.Jeszcze się taki nie urodził., żeby wszystkim dogodził.

 5. Coś mi sie wydaje że,rozpętałem wojnę tylko dlatego że ……….ale każdy ma prawo do własnego zdania. Natomiast po tresci wpisów można wywnioskować, że …odezwał się personel owego przedszkola.Tak zacięcie broniąc swego stanowiska i DECYZJI !!!
  Dzieci moich znajomych chodzą do innych raciborskich przedszkoli i też jeżdżą na wycieczki. Czy droższe ????? tylko dlatego że w kraju. Nic nie mam do południowych sąsiadów …..jednak powinniśmy wspierać nasz kraj i tutaj zostawiać pieniądze.
  A polityka, którą wkręciło parę osób przy okazji komentarzy nie pasuje tutaj.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here