Spotkaj się z Natalią Lesz

29 sierpnia o godzinie 11:00 w Galerii Młyńskiej przy ul. Mickiewicza 12 w Raciborzu, w sklepie Yups pojawi się Natalia Lesz.

Nad pierwszą płytą zatytułowaną Natalia Lesz, pracowała w Los Angeles, początkowo z producentami: Johnem Poppo, Heather Holley, Robem Hoffmanem i Gregiem Wellsem, później z Glenem Ballardem. Na początku 2008 jej utwór Power of Attraction znalazł się na 24. miejscu w rankingu najlepszych utworów amerykańskiego Billboard Magazine. Płyta miała premierę 11 kwietnia 2008. Debiutancki album promował singel Fall, wyprodukowany przez Grega Wellsa. Drugim singlem został utwór Power of Attraction. Trzeci singiel z jej pierwszej płyty – Miss You, ukazał się w 11 grudnia 2008. Natalia w duecie z raperem Teką nagrała również piosenkę Superhero, która miała swoją premierę w listopadzie 2008.

- reklama -

 

14 czerwca 2008 zwyciężyła w konkursie Superjedynek w kategorii Debiut roku. 28 czerwca wystąpiła na krakowskich Błoniach przed Celine Dion, podczas jedynego koncertu w Polsce kanadyjskiej piosenkarki. 23 sierpnia walczyła o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na 45. Sopot Festival z piosenką Power of Attraction. Od 7 września do 30 listopada 2008 brała udział w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami. Zajęła w nim II miejsce, przegrywając w finale z Agatą Kuleszą. Jej partnerem tanecznym był Łukasz Czarnecki. Wystąpiła też jako gość specjalny w 10 edycji programu. W lutym 2009 Natalia otrzymała nominację do nagrody Fryderyki w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Wokalistka zdobyła nagrodę Viva Comet w kategorii debiut roku, była również nominowana do tej samej nagrody w kategorii teledysk roku. Natalia Lesz wzięła udział w Sopot Hit Festivalu 2009, gdzie z piosenką Coś za coś walczyła o tytuł Polskiego Hitu Lata. Ostatecznie uplasowała się na czwartej pozycji, po Ewie Farnej i zespołach Pectus i Chłopacy.

 

29 sierpnia, Natalia Lesz pojawi się w sklepie Yups w Galerii Młyńskiej w Raciborzu .

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here