VW Golf potrącił rowerzystkę na Kościuszki

4

Do groźnego wypadku doszło na ul. Kościuszki na wysokości małego targu (dawny Despol). Wyjeżdżająca z targu rowerzystka w starszym wieku wjechała wprost pod koła nadjeżdżającego od strony Kolejowej VW golfa. Kobietę z obrażeniami odwieziono do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. 10.30. Kierujący golfem młody mężczyzna prawdopodobnie był trzeźwy. Na miejscu policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Więcej informacji wkrótce.

- reklama -

 

 

 

  /ps/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Jak słyszę, że w zdarzeniu bral udziała „młody kierowca” to zawsze mam ciarki na plecach. Nietsty panuje obiegowa opinia, że młodzi i niedoświadczeni kierowcy nie mają wyobraźni. Kobieta w tym zdarzenia może też nie była bez winy bo wiemy jak jeżdżą rowerzyści – pewnie korzystający z drogi, jednak młodzi kieriwcy zdecydoanie mniej są przewidujący – i skutek jak prawdopodobnie na zdjęciach…

  2. wizdiałem wypadek i ten kierowca wcele nie buł mlody

  3. ?*

    Młody kierowca w wielu przypadkach lepiej sobie radzi w trudnych sytuacjach niz ten doswiadczony stary wyjadacz. Wiec prosze nie twierdzic ze jak ktos mlody to nie wie co sie na drodze dzieje. Mlody kierowca ma znacznie lepsszy refleks.

  4. Trzeba było zobaczyć długość śladów hamowania!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here