Wygraj niesamowitą komedię „Wszystko zostaje w rodzinie”

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Nialla Johnsona na DVD pt. "Wszystko zostaje w rodzinie" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World .

- reklama -

Nowości Video World Racibórz :

"Scooby- Doo! Wakacje z duchami" , USA, animacja, 72 min
"Wyspa tajemnic" , USA, dramat, 138 min
"Fujary na tropie", USA, komedia kryminalna, 103 min

Zapowiedzi Video World Racibórz :

"Daybreakers" , Australia, horror, akcja, 98 min
"Invictus: Niepokonany", USA, dramat, 133 min
"Legion", USA, akcja, 100 min

"Wszystko zostaje w rodzinie"
Ciężkie jest życie pastora, którego syn-nieudacznik nie radzi sobie z problemami szkolnymi, dorastająca córka zmienia chłopaków jak rękawiczki, a sfrustrowana żona rozważa porzucenie zdziwaczałego męża dla przystojnego trenera golfa (Patrick Swayze). Wielebny Walter Goodfellow (Rowan Atkinson) powoli traci autorytet nie tylko w rodzinie, ale i w miasteczku. Sytuację stabilizuje zatrudnienie gosposi, starszej kobiety, która wielokrotnie ratować musi pastora przed mniejszymi i większymi katastrofami rodzinnymi. Dla zwariowanej rodziny jest niemalże zbawieniem.

 

 

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "Wszystko zostaje w rodzinie" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto wcielił się w rolę Arthura w najnowszym filmie Christophera Nolana pt. "Incepcja"?:

a. Ken Watanabe
b. Joseph Gordon – Levitt
c. Leonardo DiCaprio

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Wszystko zostaje w rodzinie", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 29 września. Rozwiązanie konkursu 30 września na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione! 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here