Spotkali Pana po raz dziewiętnasty

W niedzielę na raciborskim Rynku odbył się finał XIX Przeglądu Piosenki Religijnej "Spotkałem Pana". Artyści  zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze: były występy grup dziecięcych, ale i reggae oraz mocne rockowe rytmy. Zobacz zdjęcia

Przegląd rozpoczął się już w piątek w Parku Roth, gdzie grano i śpiewano dla Jezusa. W sobotę uczestnicy festiwalu przechadzali się ulicami miasta śpiewając i czytając fragmenty Biblii.

- reklama -

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Podsumowaniem XIX edycji był niedzielny koncert na Rynku, podczas którego wystąpili: zespół Boże Śmieszki z Płoni, Monika Zawadzka z Warszawy, Schola dziecięca z parafii Matki Bożej w Raciborzu, zespół The Messis z Kuźni Raciborskiej oraz gwiazdy wieczoru – grupy Regau oraz Przecinek z udziałem Leopolda Twardowskiego.

 

/ps/

———————————————————————–

REKLAMA

 

 
pn. – pt.: 9.00 – 21.00
sb. – ndz.: 10.00 – 22.00

ul. Rybnicka 135
47-400 Racibórz

Tel. 32 777 43 41
        32 777 43 42

 
 
 
 
 
 
 

 

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Nie tylko ja ale wielu znajomych tym komentarzem w którym nie dość, iż autor podpisał się imieniem Ojca Świętego to jeszcze chrystusa nazwał typem w długich włosach i jakimś dziwakiem . Jest to obraźliwe i godzi w uczucia religijne ludzi wierzących. z Pana – czyli Chrystusa, o czym autor komentarza dobrze wie, nie pozwolimy szydzić. W tej sprawie skierujemy zgłoszenie do propkuratury.

  2. W pełni popieram proitest przeciwko zamieszczaniu treści szydzącxych z Chrystusa w kraju gdzie 94 % deklaruje się jako wierzący. Takie teksty moderator powinien usuwać , również dla dobra istnienia tego portalu.

  3. „autor podpisał się imieniem [color=#ff0000]O[/color]jca [color=#ff0000]Ś[/color]więtego to jeszcze [color=#ff0000]c[/color]hrystusa nazwał…”

    W ten oto sposób Oburzony vel. Janina dał/dała (Wybacz, raz podpisujesz się jako mężczyzna a raz jako kobieta, to i nie wiem jak się do ciebie zwracać. Schizofrenia czy kryzys tożsamości płci?) obraz swojego „katolicyzmu”. Jeśli te 94 %o których wspominasz jest podobna tobie, to cieszę się, że nigdy z tym towarzystwem nie miałem nic wspólnego. Pisownia „Ojca Świętego” z dużej litery a imienia waszego ponoć najważniejszego boga z małej litery, nie wystawia Ci Oburzony Janino najlepszej laurki. W ten sposób stawiasz namiestnika ponad króla. Godzi się tak? Może i to warto zgłosić do „propkuratury”? Moim zdaniem to większa obraza uczuć religijnych niż komentarz jakiegoś przypadkowego internauty, najpewniej zbuntowanego licealisty. Moja rada, nie emocjonuj się tak, bo próbujesz być „bardziej święty/a od papieża”,. AMENT

  4. drogi/droga/drogie @ w czerwonym , nie masz racji. 94% Polaków jest przynajmniej ochrzczonych (ty pewnie też). Więc niemożliwym jest, żebyś nie znał choć jednego katolika. (przynajmniej w racjonalnym toku myślenia, którym jak widać nie podążasz). Prawdą jest, że Benedykt mógł obrazić uczucia religijne (także moje), nazywając Tego, który (zdaniem 94 % Polaków ) jest Panem i Bogiem. Cóż, chciał być śmieszny i inteligentny, nie wyszło mu. Tobie też.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here