Czesław Śpiewa, Turnau i Krzywy tej jesieni w RCK

Koncert Piaska pożegnał Lato. Sezon jesienny w Raciborskim Centrum Kultury otworzy koncert zespołu Czesław Śpiewa. Wystąpią również Grzegorz Turnau i Andrzej Krzywy z zespołem.

11 września na Rynku raciborzanie podczas koncertu Andrzeja Piasecznego żegnali lato. Tym samym w kulturze zainaugurował sezon jesienny.

- reklama -

Wrzesień obfituje w popularne koncerty organowe, organizowane w ramach Dni Muzyki Organowej i Kameralnej. Ostatni recital organowy w wykonaniu Wielenda Meinholda z Niemiec odbędzie się 29 września br. w Kościele WNMP.

W październiku w Raciborskim Centrum Kultury czekają nas ciekawe wydarzenia. I tak już, 8 października w ramach Święta Animatora Kultury o godz. 19.00 zagra zespół Czesław Śpiewa. 15 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej o godz. 18.00 wystąpi Grzegorz Turnau. W obu przypadkach bilety w cenie 20 zł. do nabycia w kasie RCK ul. Chopina 21.

Na 21 października godz. 17.00 i 21.30 zaplanowano spektakl pt. "Klimakterium… i już". Jak mówi jedna z aktorek, Elżbieta Jodłowska, możemy spodziewać się czegoś "między kabaretem, musicalem a farsą". Bilety w cenie 70 i 30 zł. do nabycia w kasie RCK ul. Chopina 21.

11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Andrzej Krzywy z zespołem.

 

 

UM

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Boże Andrzej Krzywy z zespołem 🙂 Zróbcie ten koncert imprezą biletowaną i zobaczycie że zostanie odwołana. Proponuję jako konkretne otwarcie zespół Dżem. Pewna pełna sala + wszytcy zadowoleni i zarobieni. Pozdrawiam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here