Starosta wkrótce zaprosi na zamek

– Remont części zamku wkrótce się zakończy. Chciałbym jeszcze w tym roku zrobić dzień otwarty i pokazać zamek ludziom, bo jest co oglądać – zaprasza starosta Adam Hajduk.

Podczas dzisiejszego posiedzenia komisji rolnictwa jej członkowie opiniowali realizację zadań inwestycyjnych prowadzonych przez powiat w latach 2006 – 2010. – Wykonaliśmy wszystko, co sobie zaplanowaliśmy, tyle tego było, że nie wszystko się w dokumencie zmieściło – stwierdził zadowolony starosta. Zdaniem Adama Hajduka w czasie obecnej kadencji zrobiono więcej niż podczas dwóch poprzednich.

- reklama -

Radni skupili się zwłaszcza na jednej z największych inwestycji, a mianowicie na odbudowie Zamku Piastowskiego. Starosta potwierdził, że remont skończy się zgodnie z planem. – Budynki bramny i mieszkalny zostaną ukończone pod koniec 2010, zaś reszta do końca 2011 roku. Chciałbym w tym roku, jeszcze przed zagospodarowaniem pomieszczeń, zorganizować dni otwarte i pokazać mieszkańcom co już zrobiono, bo naprawdę mamy się czym pochwalić – zadeklarował. A. Hajduk wstępnie wyznaczył datę zwiedzania obiektu na przełom listopada i grudnia. – O ile w tym czasie będę  jeszcze starostą – zakończył.

 

/ps/

 

czytaj także: Drengowie i drużyna wareska na Zamku Piastowskim

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. No i owszem, to jest dobre pytanie: „czy będzie starostą”?
    Panie Adamie, a [b][color=#ff0000]N[/color][/b]ajwyższy [b][color=#ff0000]M[/color][/b]ajestat poprze?

  2. Panie Staroisto bede robił wszystko aby Pan został za burtą
    Nie brać pieniądze a na zasiłek za 540.00 zł a nie ustawiać się znowu za kilkanasćie tysięcy..
    Proponuję wszystkim wyborcą zlikwidować hajduka i innych . Do roboty za 1300.00 ajak nie to na zasiłek.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here