Kolejny raz sprzedają stary szpital

28 września, ma odbyć się kolejna próba sprzedaży starego szpitala. Jak informował na komisji budżetowej, starosta Adam Hajduk – zostało wpłacone dość wysokie wadium, więc szanse na jutrzejszą sprzedaż są duże – mówił. 

Poprzednie próby sprzedaży starego szpitala zakończyły się niepowodzeniem. Po nieudanych przetargach we wrześniu i grudniu ubiegłego roku, zarząd powiatu podjął decyzję by zbyć nieruchomość w drodze rokowań. Potencjalnych inwestorów miała przyciągnąć cena wywoławcza obniżona z 9 do 5,5 mln zł. Pierwsze podejście do rokowań w marcu br. nie przyniosło zmiany właściciela, na szpital nie znaleźli się chętni, ta sama sytuacja miała miejsce w lipcu br. 

- reklama -

 

28 września szpital być może zostanie w końcu sprzedany.

 

/ab/

———————————————————————————————

REKLAMA:

 

 Pamięć USB Kingston DataTraveler 100

 

DataTraveler 100 został stworzony z myślą o prostocie, pozwalając Tobie skupić się na Twoich danych . Złącze USB jest bezpiecznie umieszczone wewnątrz obudowy, więc nie musisz martwić się o utratę zatyczki. DataTraveler 100 dostępny jest w pojemnościach do 32GB by dać mnóstwo miejsca do przechowywania różnego rodzaju dokumentów, od referatów i prac po cyfrowe obrazy, arkusze kalkulacyjne lub inne ważne dokumenty. Wspierany przez pięcioletnią gwarancję oraz legendarny serwis i wsparcie Kingston, DataTraveler 100 jest niezawodnym, niedrogim rozwiązaniem do przenoszenia cyfrowych plików z danymi
gdziekolwiek jesteś.

 

 

Ceny w SOFT-ib :

4GB – 39 zł  8GB – 69 zł  16GB – 115 zł

 Komputronik.pl:

4GB – 42 zł  8GB – 69zł  16GB – 130 zł

Vobis.pl:

16GB – 261 zł

 (Ceny na dzień 28.09.10)

 

SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Przy wejściu do szpitala wisi nadal tabliczka informująca: SZPITAL REJONOWY. Ponieważ jest nieaktualna i może mylić osoby przyjezdne proponuję zawiesić tablicę informującą, że w tym obiekcie przez ponad 100 lat mieścił się szpital miejski.
    Warto by dodać kilka słów o jego historii i napisać, że jest to obiekt zabytkowy.
    W nowym Szpitalu Rejonowym, też można by zorganizować stałą ekspozycję pt.: „Historia Raciborskiego Szpitala”, ze zdjęciami obiektu oraz wnętrz a także zdjęciami zatrudnionego personelu, w tym wykaz dyrektorów i ordynatorów i przełożonych pielęgniarek i kierowników jednostek.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here