Europejski projekt „Rośniemy razem”

Przedszkole nr 24 realizuje projekt unijny pt.”Rośniemy Razem” w ramach Programu Operacyjnego Współpraca Transgraniczna 2007-2013 Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska- Benefit 7Miło nam poinformować, iż projekt „Rośniemy razem” napisany i złożony przez Przedszkole nr 24, dotyczący współpracy naszej placówki z przedszkolem dla dzieci niepełnosprawnych w Opawie został pozytywnie zatwierdzony przez Euroregionalny Komitet Sterujący Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia w ramach POWT RCz-RP 2007-2013. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, Przekraczamy Granice.
Będzie realizowany od października 2010r. do września 2011r. na kwotę 9955 Euro.
W ramach projektu zostaną przeprowadzone wspólne działania nauczycieli i dzieci przedszkoli: Przedszkola nr 24 z Oddziałami: Integracyjnym i Specjalnym w Raciborzu oraz Materskej Skoly Elisky Krasnohorskej w Opawie. Będą to wspólne Jasełka w Raciborzu
i Opawie, wspólna wycieczka do ostrawskiego ZOO, wspólne warsztaty nauczycieli polskich i czeskich propagujące metodę Integracji Sensorycznej.
Róża Burek – dyrektor placówki

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here