Wygraj film „Ostatni raz” – rozstrzygnięty

1

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Michaela Caleo na DVD pt. "Ostatni raz" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Nowości Video World Racibórz :

- reklama -

"Planeta 51" , USA, komedia, animacja, 90 min
"Legion" , USA, akcja, 100 min
"Invictus: Niepokonany" , USA, dramat, 133 min

Zapowiedzi Video World Racibórz :

"I love you Philip Morris" , USA, komedia, 102 min
"Green Zone", USA, dramat, 115 min
"Koszmar z ulicy Wiązów" , USA, horror, 95 min

"Ostatni raz"
Nowoprzyjęty do Bindview handlowiec Jamie (Brendan Fraser) trafia na przyuczenie? pod skrzydła starego wyjadacza i niekwestionowanej gwiazdy w dziedzinie sprzedaży – Teda (Michael Keaton). Szybko okazuje się, że swoje spektakularne sukcesy Ted zawdzięcza w dużej mierze dość paskudnemu charakterowi. Jest cyniczny, bezwzględny, nie potrafi nawiązywać przyjaźni i okazywać uczuć. A jednak kiedy poznaję narzeczoną Jamiego, Belisę (Amber Valetta), okazuje się, że jego serce nie jest z kamienia. Ted zakochuje się i skutkuje to spadkiem jego zawodowych umiejętności, a finalnie zachwianą równowagą finansową firmy. Katastrofa wydaje się być nieuchronna.

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "Ostatni raz" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z wymienionych aktorów nie gra w nowym filmie Adama Dobrzyckiego pt. "Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz"?

a. Michał Koterski
b. Zbigniew Zamachowski
c. Bogusław Linda
d. Marcin Sztabiński

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Ostatni raz", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 12 października. Rozwiązanie konkursu 13 października na portalu www.raciborz.com.pl .

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu .

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione! 

 

Zwycięzcy: film – Monika Furman, kupony – Jadwiga Cyran, Mirosław Gołodziński, Jolanta Skotnicka

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ???

    Superkonkurs, supernagrody. Reklama jeszcze bardziej super

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here