Walki z dopalaczami ciąg dalszy

Piotr Klima przechodzi do działania. W najbliższą niedzielę radny zbierać będzie podpisy mieszkańców miasta pod listem do Sejmu i Rządu RP, w którym domaga się całkowitego zakazu sprzedaży dopalaczy.

Na wrześniowej sesji rady miasta Piotr Klima zaapelował do prezydenta, by "w sposób natychmiastowy i pilny powołać sztab kryzysowy w sprawie dopalaczy". Organ ten miałby podjąć akcję informacyjną skierowaną do szkół i innych placówek oświatowych i wychowawczych na temat zagrożeń związanych z tymi używkami. Jak na razie nie ma odzewu na ten apel, więc radny postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

- reklama -

W najbliższą niedzielę, 10 października Piotr Klima zbierać będzie podpisy mieszkańców miasta pod listem do Sejmu i Rządu RP, w którym domaga się całkowitego zakazu sprzedaży dopalaczy. Zbieranie podpisów odbywać się będzie na raciborskim Rynku, pod Kolumną Maryjną w godzinach od 12.00 do 16.00.

Śląska Izba Aptekarska, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna i Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają również wszystkich zainteresowanych na Konferencję popularno-naukową nt. dopalaczy, która odbędzie się  28 października o godz. 17.oo w Domu Kultury „Strzecha”, przy ul.ks.Londzina 36. Wezmą w niej udział wybitni specjaliści i autorytety naukowe z Katowic, Krakowa i Warszawy.

Program Konferencji:

1.Dopalacze – mechanizm działania, niebezpieczeństwa
2.Rośliny halucynogenne – nowe zagrożenia
3.Rozpoznawanie zachowań dopalaczowych
4.Dyskusja
5.Prezentacja multimedialna i wystawa

 

/p/

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

Cena w komputronik.pl: 229 zł

Cena w vobis.pl: 269 zł

(Ceny na dzień 5.10.10.)

 

 

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here