Wygraj zaproszenie na „Dzień z Magdą Walach” – zakończony

Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na "Dzień z Magdą Walach". W programie spotkanie autorskie oraz spektakl: "Wystarczy noc" Teatru Bagatela. Konkurs potrwa do 2 listopada. Zmiana pytania raz w tygodniu. Losowanie zaproszeń 2 razy w tygodniu!  

Konkurs został zakończony. Wszystkich chętnych zapraszamy za bezpłatne spotkanie autorskie z aktorką, które odbędzie się w piątek, 5 listopada o godzinie 16.00. O bilety na spektakl pytaj w kasie RCK.

 

- reklama -

5 listopada na zaproszenie firmy Raciborskie Media oraz Raciborskiego Centrum Kultury do Raciborza zawita krakowski Teatr Bagatela. "Wystarczy noc" opowiada historię dwojga młodych artystów, którzy mają razem pracować nad albumem. Podczas pracy rodzi się ich wzajemna fascynacja, która szybko zamienia się w miłość. W rolę Soni Walsk wcieli się Magda Walach , a w rolę Vernona Gerscha Przemysław Branny. Spektakl "Wystarczy noc" odbędzie się 5 listopada o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina w Raciborzu. Przed spektaklem, o godzinie 16.00 w sali kameralnej odbędzie się spotkanie autorskie z aktorami – Magdaleną Walach i Przemysławem Brannym. Warto dodać, że Magdalena Walach pochodzi z Raciborza i jej listopadowy  występ w naszym mieście będzie pierwszym występem aktorki w swoim rodzinnym mieście. Organizatorem "Dnia z Magdą Walach"  jest firma Raciborskie Media oraz Raciborskie Centrum Kultury.

 

Oto jak entuzjastycznie aktorka przyjmuje informację
o zamyśle organizatora aby zagrać w Raciborzu
:
KONKURS – WYGRAJ ZAPROSZENIE NA "DZIEŃ Z MAGDĄ WALACH" oraz SPEKTAKL "WYSTARCZY NOC"

 

Jeżeli chcesz wygrać zaproszenie na spotkanie z aktorką oraz spektakl: "Wystarczy noc" wystarczy, że odpowiesz na aktualne pytanie. Konkurs potrwa do 2 listopada. Co tydzień zmieniać się będzie pytanie konkursowe, a losowanie zwycięzców, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytanie zadane w danym tygodniu będzie odbywało się w czwartki oraz w poniedziałki.
Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres [email protected], a w tytule wiadomości należy wpisać "Dzień z Magdą Walach" oraz wpisać numer pytania np. "Dzień z Magdą Walach – nr 1". Nowe pytania konkursowe znajdziecie Państwo poniżej. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.

Pytanie nr 1 – Które miejsce w siódmej edycji programu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami" zajęła Magdalena Walach?

Pytanie nr 2 – Jaką rolę gościnnie odegrała Magda Walach w serialu telewizyjnym "Miodowe Lata"?

Pytanie nr 3 – Jakie nagrody w 2010 roku otrzymała Magdalena Walach?

 

Na poprawne odpowiedzi na drugie pytanie czekamy do 2 listopada.

Magdalena Walach

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Konkurs potrwa do 1 listopada. Losowania odbywać się będą 14, 18, 21, 25, 28 października oraz 1 listopada. Nagrody będą do odebrania w siedzbie firmy Raciborskie Media lub firmie SOFT-ib Klasztorna 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu .

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 7 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione! 

/p/

——————————————————————————————

 

 

Organizatorzy:
 
                   
 
Sponsorzy główni:
 
              
 
Sponsorzy premium:
 
                     
 
 
                    
 
 
 
 
 
 
   
         
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here