Jesienna ofensywa Galerii Młyńskiej trwa…

Tylko do końca listopada trwa akcja zorganizowana w Galerii Młyńskiej zatytułowana "Nagrody dla każdego" . Każdy, to kto w czasie trwania akcji zbierze odpowiednią liczbę pieczątek za zakupy zrobione w Galerii odbierze nagrody gwarantowane.

 

- reklama -

 

 

 

W akcji udział może wziąć każdy. Wystarczy zebrać sześć, osiem lub dziesięć pieczątek za zakupy na osobistym bonie upominkowym. Bony można odebrać w salonach Galerii Młyńskiej i u administratora obiektu na drugim piętrze.

 

Pierwsze nagrody zostały wydane już w październiku. Z każdym tygodniem laureatów przybywa. "Często zgłaszają się do nas klienci, którzy całkowicie zapełnili swoje bony pieczątkami. Wybierają wówczas takie nagrody jak odtwarzacz DVD, urządzenie do gotowania na parze czy odkurzacz. Zebranie dziesięciu pieczątek uprawnia to odebrania tych najbardziej wartościowych nagród" – zdradza Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Galerii.

 

"Są również tacy, którzy wolą nagrody z przedziału za sześć lub osiem pieczątek. Często odbierający upominki są już myślami przy nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia i dzięki naszej akcji zapewniają sobie i rodzinie gwiazdkowe prezenty" – dodaje pan Łukasz.

 

Nagrody dla klientów zostały podzielone wg liczby zebranych pieczątek: – za 6 pieczątek można wybrać suszarkę do włosów, pendrive 8 GB lub młynek elektryczny do pieprzu – za 8 pieczątek można wybrać opiekacz, elektryczną szczoteczkę do zębów lub ekspres do kawy – za 10 pieczątek można wybrać urządzenie do gotowania na parze, odkurzacz lub odtwarzacz DVD Każdy, kto zbierze odpowiednią liczbę pieczątek może odebrać wybraną przez siebie nagrodę. Nagrody są gwarantowane, co oznacza, że nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Wszystko zatem w rękach klientów. Jeżeli ktoś chce skorzystać z możliwości otrzymania atrakcyjnych upominków powinien zacząć się spieszyć, bowiem akcja trwa tylko do końca listopada.

 

/w/

- reklama -

12 KOMENTARZE

 1. powinno się pisać o wszystkim co się dzieje w mieście. Jak ktoś chce coś rozruszać, nawet jak to piszesz biznesowo, to spoko. jestem za tym, by redakcja takie info też puszczała.

 2. a ja popieram po prostu jak się co kolwiek dzieje. prywaciarze czy miasto – nieważne. Racibóz kuleje i biznes, nie biznes. Żeby było coś. Najpier zróbmy ilość, potem jakość.

 3. [i][quote]a co wygrała? bo niby widzę, że nagrody to philips, lg, ale jakiej to jest jakości? umrze po włączeniu?[/quote]
  [/i]
  A jak kupujesz tv philips/lg etc. w Rybniku w Plazie, to też wybuchają? Czy umierasz od razu po otwarciu pudła? Hehe

 4. 1 grudnia w Galerii Młyńskiej otwarta zostanie perfumeria z pierwszym na śląsku elektornicznym perfumiarzem 🙂
  Parfum Bar na podstawie krótkiego testu osobowości idealnie dobiera zapach dla każdej osoby, zależnie od okazji, nastroju, pory roku, stylu itp.
  Zapach mozna dobrać również dla znajomych i przyjaciół

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here