Renifery będą towarzyszyć Mikołajowi w Galerii Młyńskiej

Z okazji zbliżających się Świąt, odwiedzających Galerię Młyńską przywita para przybyszów z Laponii. Renifery, bo o nich mowa, przez cztery dni będą zabawiać klientów Galerii.

 

- reklama -

– Nasi goście z dalekich i mroźnych krain przywitają każdego, kto odwiedzi Galerię od poniedziałku 20. grudnia do czwartku . Chcemy umilić Raciborzanom świąteczne zakupy. Renifery, które będą miały swoje miejsce przed Galerią, pochodzą z najlepszej fińskiej hodowli i mamy nadzieję, że oczarują Racibórz i same dadzą się przez Racibórz oczarować. Liczymy, że zgotujemy im miłe powitanie – zdradza Łukasz Tomczak odpowiedzialny za działania promocyjne Galerii Młyńskiej.

Zabawa w Galerii Młyńskiej rozpoczyna się jednak już w najbliższą sobotę, 4 grudnia.  W każdy weekend po Raciborzu poruszać się będzie specjalny korowód, który doprowadzi każdego do Mikołaja i jego pomocników, którzy czekać będą na wszystkich w Galerii. Korowód bezpłatnie przewiezie Raciborzan po mieście, dzięki czemu każdy będzie mógł spędzić miły i niezapomniany dzień.

 

 

 

/p/

- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. Pomysł rewelacyjny. Biedne, wystraszone zwierzęta w roli eksponatów w zatłoczonej galerii.
    PSEUDO-ROZRYWKA dla ciemnych mas, które sobie nie uświadamiają, że zwierzę ŻYJE, CZUJE i naprawdę! może ODCZUWAĆ LĘK.

  2. Sezon na rogaciznę otwarty, Wielki Łowczy o to zadbał. Na święta renifery, a w radach łosie wybrane przez jeleni. Reszta robi tradycyjnego karpia (o). I wszyscy razem: nad wszystkim czuwa, gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu…

  3. Wiedziałam, że zaczną się narzekania. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, żeby renifery były w środku. Raczej chyba się tak nie robi nigdzie. Ja myślę, że to ciekawy pomysł, bo jednak inny niż wszystkie, a tego w Raciborzu jeszcze nie było.

  4. Czepiacie się. Skąd założenie, że reniferom jest źle? Pewnie niektóre mają lepiej, niektóre gorzej. Ale kto powiedział, że to jest jakieś złe traktowanie od razu?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here