W Rudzie Kozielskiej zapachniało świętami

0

W Rudzie Kozielskiej po raz pierwszy odbył się Kiermasz Adwentowy. Podczas kiermaszu można było degustować potrawy wigilijne i świąteczne, napić się kawy, herbaty i grzańca.

Kiermasz odbył się w świetlicy wiejskiej 9 grudnia. Przygotowane były również różnego rodzaju stroiki świąteczne. Pomysłodawczynią kiermaszu była pani Beata Balcerek. Kiermasz przygotowywały panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz chętni mieszkańcy Rudy Kozielskiej.

- reklama -

 

 
 

 

Organizatorzy mieli obawy czy ta pierwsza tego rodzaju impreza w Rudzie Kozielskiej wzbudzi zainteresowanie mieszkańców. Jednak okazało się że dopisali nie tylko mieszkańcy Rudy Kozielskiej, ale także sąsiedzi z Rud, Kuźni Raciborskiej. Trud włożony w przygotowanie imprezy nie poszedł więc na marne. W przyszłorocznym adwencie również odbędzie się tego rodzaju kiermasz.

 

 
 
 

 

 

W połowie stycznia planowany jest wieczór kolęd, później jasełka w wykonaniu przedszkolaków, w lutym zabawa karnawałowa. Nie powinno zabraknąć atrakcji podczas ferii zimowych, z kuligiem włącznie o ile pozwoli na to aura oczywiście.

Wojciech Węglorz

———————————————————————–

REKLAMA

 

 
pn. – pt.: 9.00 – 21.00
sb. – ndz.: 10.00 – 22.00

ul. Rybnicka 135
47-400 Racibórz

Tel. 32 777 43 41
        32 777 43 42

 
 
 
 
 
 
 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here