Wypadek na Brzeskiej: 62-letnia kobieta w szpitalu

Chociaż pogoda nie sprzyja kierowcom to w miniony weekend doszło tylko do jednego wypadku. Na Brzeskiej zderzyły się dwa samochody, a na skrzyżowaniu obok sądu w Raciborzu kierująca fiatem kobieta wpadła w poślizg i zaklinowała się między słupkami dzielącymi jezdnię i chodnik.

Do wypadku doszło w sobotę, około godziny 13.00. Jak poinformowała policja auta zderzyły się na pasie z Brzezia w stronę Lubomi. Kierująca skodą 41-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Tam zderzyła się z nadjeżdżającym samochodem marki hyundai, którym kierował 30-letni mężczyzna. W wypadku poszkodowana została 62-letnia pasażerka hyundaia. Kobieta ze złamaniem kości mostka trafiła do raciborskiego szpitala.

- reklama -

W niedzielę na skrzyżowaniu obok sądu w Raciborzu kierująca samochodem marki fiat seicento kobieta wpadła w poślizg i zaklinowała się między słupkami oddzielającymi jezdnię i chodnik. Potrzebna tutaj była pomoc straży pożarnej, która uwolniła kobietę i wyciągnęła samochód z pomiędzy słupków.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here