W Galerii Młyńskiej zabawa trwa w najlepsze

5

Galeria Młyńska kontynuuje grudniowe atrakcje dla swoich klientów. Od poniedziałku, 20 grudnia przez cztery dni codziennie klientów Galerii przywita prawdziwy korowód Mikołaja. Każdy będzie mógł poznać prawdziwe renifery, które towarzyszyć będą Mikołajowi w Galerii Młyńskiej.

Żywi goście na specjalnie przygotowanej powierzchni będą towarzyszyć odwiedzającym do czwartku włącznie. Każdy będzie mógł pogłaskać renifery, nakarmić je oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Galeria zapewnia także wykwalifikowanych pomocników, którzy zapewnią opiekę nad dziećmi przebywającymi wśród reniferów. Oczywiście, świąteczny korowód Galerii Młyńskiej rusza także w sobotę i niedzielę 18 i 19 grudnia.

- reklama -

 

 

Jak w każdy grudniowy weekend po Raciborzu poruszać się będzie świąteczna dorożka, która bezpłatnie przewiezie klientów do Galerii Młyńskiej. Każdy może liczyć także na słodkości. Dorożka prowadzona przez Henryka Malcharczyka oblegana jest przez dzieci. Wszystkie chcą przejechać się dorożką oraz pogłaskać i nakarmić Kalifa i Diamenta, konie rasy małopolskiej, które ciągnął dorożkę. Świąteczna karoca jeździ głównie po centrum miasta, chociaż na specjalne życzenie może pojechać dalej.

 

Zobacz co działo się w Galerii Młyńskiej w poprzedni weekend: 

 

Zobacz również zdjęcia świątecznego korowodu w Galerii Młynskiej >>

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

  1. rogaty

    Renifer reniferem goni. Racibórz światową stolicą rogacizny 🙂

  2. maicon

    pytanie – czy w środku czy na zewnątrz.jak w środku to gdzie? w sklepie? 🙂
    Miasto też planuje, ale chodza słuchy, że tylko w niedzielę albo tylko w sobotę, a nie dwa dni. zobaczymy

  3. a ja się cieszę na dorożkę. tydzień temu w sobotę dzieciaki miały w niej wielką frajdę. W niedzielę już pogoda była paskudna, ale to jednak dla moich szkrabów jest fajna atrakcja.

  4. Dorożka jest faktycznie fajna. Robi dużo i ją widać.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here