Unitki wznowiły treningi

0

RTP Unia Racibórz rozpoczęła przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2010/2011. W poniedziałek wieczorem w hali sportowej przy ul. Staszica w Raciborzu odbył się pierwszy w Nowym Roku trening zespołu mistrzyń kraju.

W zajęciach uczestniczyło w sumie 15 zawodniczek. Z obecnej kadry zabrakło tylko przeziębionej Patrycji Pożerskiej. Z zespołem trenowała natomiast Słowaczka, Katarina Istokova, która w najbliższych tygodniach będzie chciała potwierdzić przydatność do drużyny mistrza Polski. Aktualnie kierownictwo Unii pracuje nad kilkoma transferami zawodniczek z naszej ekstraligi. W orbicie zainteresowań są także piłkarki z zagranicy.

- reklama -

 

 

 
 

 

 

 

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej RTP Unię pożegnało 7 zawodniczek: Anna Sznyrowska, Paulina Kawalec, Dominika Maciaszczyk, Agata Mańczyńska, Natalia Surma, Olga Sokolenko i Andrea Kreckova. Na pierwszych po dłuższej przerwie zajęciach nasze zawodniczki wykonały kilka zestawów ćwiczeń ogólnorozwojowych, która mają im pomóc wejść w bardziej forsowne treningi. We wtorek unitki trenować będą na stadionie raciborskiego OSiR-u.

 

/ps/

zobacz także plan sparingów RTP Unii przed sezonem

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here