Wygraj film „Banquet: 100 dni cesarza” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film opisujący targaną konfliktami chińską dynastię Tang pt. "Banquet: 100 dni cesarza" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Nowości VideoWorld Racibórz:

- reklama -

"Święty interes" , Polska, komedia, 86 min
"Jonah Hex ", USA, western, dramat, 81 min
"Zejście 2", Wlk. Brytania, horror, 94 min

Zapowiedzi VideoWorld Racibórz:

"Tak to się teraz robi" , USA, komedia romantyczna, 102 min
"Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny ", Polska, komedia, 80 min
"Jak ukraść księżyc", USA, komedia, 95 min

 

 

Zdrada nie będzie wybaczona. Zrealizowana z rozmachem epicka opowieść o zdradzie, żądzy władzy i miłości. Jest rok 907 p.n.e. Chińska dynastia panująca Tang targana jest wewnętrznymi konfliktami. Syn cesarza książę Wu Luan jest prawowitym następcą tronu. Jednak to jego wuj opętany żądzą władzy zasiada na tronie po tajemniczej śmierci cesarza i pojmuje za żonę matkę księcia. Wu Luan podejrzewa, że cesarz został zamordowany, a winą obarcza jego następcę. Przybywa na dwór, by pomścić śmierć ojca. Nie wie, że czekają tam na niego płatni zabójcy. Cesarz nie zamierza oddać władzy.

KONKURS:

Aby wygrać film "Banquet: 100 dni cesarza" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który z wymienionych aktorów nie występuje w filmie "Zaćmienie"?

a) Dakota Fanning
b) Elizabeth Reaser
c) Lary Hankin
d) Jackson Rathbone

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – cesarz", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 24 stycznia. Rozwiązanie konkursu 25 stycznia na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB oraz w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy – film: Bogusława Babeł

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here