Partnerzy z Roth z wizytą w Raciborzu

1

Z  jednodniową wizytą w Raciborzu gościć będzie 17 lutego delegacja z partnerskiego miasta Roth. Wizyta dotyczyć będzie współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym z niemiecką szkołą.

W skład delegacji wchodzą trzy osoby Richard Erdman Burmistrz Roth, Winfried Wolf – dyrektor Gimnazjum w Roth oraz Christian Rascher – pracownik Urzędu Miasta. Wizyta związana jest z nawiązaniem współpracy między placówkami oświatowymi: gimnazjum w Roth i raciborskim I Liceum Ogólnokształcącym. Delegacja uda się również do czeskiej Opawy, gdzie przeprowadzi podobne rozmowy dotyczące wymiany młodzieży z dyrekcją tamtejszej szkoły.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Już bardziej widoczna współpraca ZSM z Niemcami niż ZSO nr1 (porażka) Proszę podać przykłady współpracy LO z Niemcami. Gdzie i kiedy mieli okazję wyjechać aby szlifować swój język niemiecki. Nie pamiętam aby licealiści z dwujęzycznego byli na jakieś wymianie. No chyba że za czasów Pani dyrektor W. A uczniowie ZSM byli na praktykach. Chyba że inne kierunki LO były, a dwujęzyczni 🙁 ???

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here