Wygraj bilet na koncert zespołu Raz Dwa Trzy

3

Wybierasz się na koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Raciborzu? Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, a za dwa bilety na koncert zapłacisz jak za jeden. Zobacz szczegóły konkursu.

 

KONKURS:

- reklama -

Nagrodą w konkursie jest kupon, który będzie do odebrania w siedzibie redakcji, a dzięki któremu kupując bilet na koncert zespołu Raz Dwa Trzy w kasie Raciborskiego Centrum Kultury drugi bilet otrzymasz zupełnie ZA DARMO.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Które urodziny obchodzi w tym roku zespół Raz Dwa Trzy? Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "Koncert Raz Dwa Trzy". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 4 marca. Zwycięzców prosimy o jak najszybszy odbiór kuponów.

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione! 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. HJ

    Bie cieszcie się z biletu po 35 „wygrnego” w kokursie, RCK nie może chyba sprzedać tej imprezy (nie dziwię się, przy biletach po 70 zeta) i wciska na prędce nauczycielom i urzędnikom bilety po 20 zł…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here