Przygody strachliwego tygryska w RCK

1

Przygody jedynego w swoim rodzaju, strachliwego tygrysa Pietrka obejrzało w niedzielne popołudnie kilkaset dzieci. Wszystkie z zaciekawieniem i uśmiechami na twarzy śledziły to co działo się na scenie. Zobacz zdjęcia.

Teatr Banialuka spodobał się najmłodszym raciborzanom. Występ tego teatru w naszym mieście nie był pierwszym i z pewnością nie ostatnim. Banialuka za każdym razem na swoje występy przyciąga tłumy dzieci. Tak też było podczas ich niedzielnego występu w Raciborskim Centrum Kultury. Przygody tygrysa Pietrka przyszło obejrzeć mnóstwo dzieci. A było co oglądać.

- reklama -

 

 

Tygrys bał się wszystkiego. Dlatego starsze i odważne tygrysy zabrały mu jego paski. Pietrek przez całe przedstawienie próbował je odzyskać. Przeżył mnóstwo przygód. Na swojej drodze spotkał małpy, Indian, kowboja, myszy i krokodyla. Nikt nie chciał się z nim bawić, ponieważ nie pasował do żadnej z tych grup.

 

 

Tygrys błąkał się samotnie. Próbował nawet swoich sił jako żołnierz. Chciał być odważny. Tylko w ten sposób mógł odzyskać swoje paski. Dopiero kiedy zachorowała jego mama wykazał się odwagą, jadąc w czasie burzy na koniu po lekarza. Po tym wydarzeniu groźne tygrysy oddały mu jego paski. Dzieci długo oklaskiwały Pietrka za to, że dla mamy przełamał swój strach. Już w kwietniu na deskach RCK będzie można obejrzeć kolejny spektakl w wykonaniu Banialuki. Tym razem aktorzy przedstawią spektakl "Tomcio Paluszek".

 

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Na przedstawienie powinni iść w ramach szkolenia Prezydent Lęk i jego radni. Oni już od dawna pasków nie mają, a może nauczyli by się odwagi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here