Pokażmy, że w Raciborzu można zrobić coś fajnego

5

W najbliższą sobotę 14 maja o godzinie 13:00 w Galerii Młyńskiej odbędzie się casting na modelki i modeli. Cel –  wielki urodzinowy pokaz mody.

Komisja pod przewodnictwem znanej w Raciborzu stylistki  – Emilia Drożdż będzie szukała chętnych i odważnych, którzy będą głównymi aktorami pokazu mody, planowanego  tydzień później. „Będziemy wyszukiwać ciekawych postaci – bez względu na wiek, bez względu na płeć” – zdradza Łukasz Tomczak zajmujący się marketingiem Galerii Młyńskiej.

- reklama -

 
Ideą pokazu mody, który zwieńczy obchody 3. urodzin Galerii Młyńskiej jest prezentacja i pokaz raciborzan dla raciborzan. Organizatorzy zapraszają nie tylko młodych ludzi, ale także tych bardziej doświadczonych, którzy chcieliby zrobić coś nietypowego oraz odświeżyć swoją garderobę.

Wybrani z castingu zostaną poinformowani o wyborze już następnego dnia. To właśnie oni pojawią się w sobotę 21. maja na urodzinowym pokazie mody w Galerii Młyńskiej. Na nich czeka opieka stylistki i wizażystki, która dla każdego dobierze odpowiednie ubranie, przygotuje makijaż, zadba o fryzury. Nagrodami dla wybranych „modeli i modelek” będą komplety ubrań prezentowanych na wybiegu oraz dodatkowe niespodzianki od Galerii Młyńskiej.

 

 

 

 

 

„Przede wszystkim chodzi nam o wspólną dobrą zabawę. Jesteśmy razem już 3 lata i chcielibyśmy w drodze podziękowania za zaufanie, którym cieszymy się wśród mieszkańców, zaproponować wspólną zabawę – pokażmy, że w Raciborzu można zrobić pokazy niegorsze niż w innych miastach” – dodaje Łukasz Tomczak.

„Ten będzie o tyle nietypowy i oryginalny, że głównymi aktorami będą właśnie mieszkańcy Raciborza i okolic.”

Więcej informacji o akcji na www.galeria-mlynska.pl.

- reklama -

5 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here