Galeria Młyńska obchodzi 3. urodziny

5

Już w najbliższą sobotę, 21 maja Galeria Młyńska zaprasza na obchody swoich 3. urodzin. Tego dnia odwiedzających Galerię czeka całą masa urodzinowych atrakcji.

Od rana zaplanowano atrakcje głównie dla dzieci. Dzieci i rodziców przywitają zabawni clowni i szczudlarze. Przez cały dzień będą zabawiać gości prezentując wesołe i śmieszne scenki. Przez cały dzień na najmłodszych będą czekać gry i zabawy, konkursy z nagrodami, gigantyczne bańki mydlane, słodkości. Nikt, kto odwiedzi w sobotę Galerię Młyńską nie wyjdzie z niej bez uśmiechu.

- reklama -

– Jesteśmy z Państwem już 3 lata. Chcemy odwdzięczyć się Państwu za zaufanie jakim obdarzacie nasze Centrum – mówi Łukasz Tomczak z Galerii Młyńskiej. Jak dodaje: – Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w sobotę coś dla siebie i będziemy się po prostu dobrze bawić. Także w sobotę, ale o godzinie 17:00 odbędzie się pierwszy raciborski pokaz mody. Wystąpią w nim…sami raciborzanie. Wybrani w ostatnią sobotę – pokażą się zupełnie z nowej strony. Pokazowi mody przyświeca hasło „Raciborzanie dla raciborzan – pokażmy, że w Raciborzu też można”.

Z ciekawością czekamy na pomysły i kreacje na wybiegu. Po pokazie mody, wszyscy zgromadzeni w Galerii otrzymają darmowy poczęstunek – dzień zwieńczy wielopiętrowy tort – specjalnie przygotowany na urodzinową okazję. 3. urodziny Galerii Młyńskiej – sobota, 21 maja – godzina 10:00.

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Kiedyś nie lubiłem tego miejsca. Muszę przyznać, że teraz zmieniłem zdanie. Robią dużo ciekawych rzeczy. Wiadomo, że po to by ludzie przychodzili i kupowali, ale jednak zapału im odmówić nie można.

 2. A ja lubię Młyńską od zawsze, a szczególnie odkąd jest Reserved na dole.I ten sklepik z zabawkami też fajny.
  Pozytywny pomysł z pokazem mody. Trzymam kciuki.

 3. Autor

  Podobają mi się podstawione komentarze 🙂 Na każdym raciborskim portalu to samo 🙂

 4. To jest tzw. aktywny marketing. hehe

 5. i zaraz poleją się jakies negatywy i narzekania! jak zawsze i jak na każdej wiadomości na każdym portalu.
  gratuluję wszystkim malkontentom

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here