Straż Graniczna – matkom

0

24 maja w komendzie Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej oddawali honorowo krew w ramach akcji „Straż Graniczna – matkom”.

Zbiórka krwi była prowadzona we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu, w ramach ogólnopolskiej akcji Straży Granicznej, prowadzonej we wszystkich oddziałach Straży Granicznej z okazji 20-lecia powstania formacji.

- reklama -

 

Zbiórka rozpoczęła się o godz. 10.00, gdy specjalny „autobus życia” Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Raciborzu, wraz z personelem medycznym, przyjechał do komendy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu. 16 osób – funkcjonariuszy i pracowników, oddało w autobusie ponad 7 litrów krwi. Wcześniej 4 osoby, w ramach tej samej akcji, oddały krew w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Raciborzu. Łącznie 24 maja, honorowi dawcy z komendy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej przekazali 9 litrów ratującej życie i zdrowie krwi.

 

„Straż Graniczna – matkom” to druga akcja honorowego krwiodawstwa poparta przez funkcjonariuszy i pracowników Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w tym jubileuszowym dla formacji roku. Od początku 2011 roku trwa akcja „20 litrów krwi na 20-lecie Straży Granicznej”. W jej trakcie oddano przeszło 20 litrów krwi, osocza i płytek. Nie jest to ilość ostateczna, gdyż akcja będzie trwała do końca roku.

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here