Logiczne zmagania w SMS-ie

16

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbył się I Festiwal Planszowych Gier Logicznych i Układanek. Organizatorem imprezy była Fundacja ProAktywni. Zobacz fotorelację.

Imprezę poprowadził Tomasz Szwed, nauczyciel matematyki w raciborskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego. – Zawsze chciałem, aby nasza szkoła zasłynęła także w organizacji imprez nie tylko sportowych – mówił dyrektor szkoły Arkadiusz Tylka. Młodzież oraz dorośli mieli do wyboru między innymi planszowe gry logiczne, układanki Happy Cube i kostkę Rubika. Organizatorzy ustawili 20 stanowisk z grami. Uczestnicy festiwalu mogli także zakupić prezentowane gry.

- reklama -

 

Organizatorem imprezy była Fundacja ProAktywni oraz ZSOMS w Raciborzu. Patronat nad festiwalem objął starosta raciborski oraz katowicko-częstochowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

 

 

/p/

- reklama -

16 KOMENTARZE

  1. nie przypadkowo obok Tylki stoi radny Mandrysz, ze wzrokiem pełnym inteligencji, ręka rekę myje, a pana Szweda trzeba wspirać, bo on dla braci wyruszył z Krapkowic do ziemi obiecanej raciborskiej, kiedy nie udało się przejąć władzy w Krapkowickiej wspólnocie i pociągnąć jej za apostołem wielkim. wszyscy to wiedzą, i udjemy że to nie problem to sekciarskie kumoterstwo. guru to nie Rubik tylko pewien radny powiatowy i doskonale to wiesz „POprzednikowi”

  2. Jeden radny mi wykablował, że ostatnio Rada Miasta na prośbę Mirka Lenka przekazała tej nikomu nieznanej fundacji miejski budynek czy lokal. Prezydent miał mówić, że on podpisuje umowę ze względu na pozytywną działalność tej fundacji, a nie ze względu na ich przynależnośc religijną… po tej uwadze wszyscy radni załapali, że to kolejne narzędzie sekty do wyciągania samorządowej kasy… Nieźle sobie radzą, nie ma co…

  3. Tak było w istocie… Mirosław był z deka zażenowany i jakoś bez przekonania odpowiadał Romkowi (Ryśka nie było, a Wałach to nie ten kaliber), rozeszło się po kościach. Będą matematykę teraz uprawiać…

  4. czyli wszyscy wiedzą, że sekta, a i tak bez skrupułow oddają w ręce sekty mienie miejske, czemu prezydent nie oddał tej fspaniale działającej fundacji swojego salonu kurde, tak oddajcie wszystko w rece wielkiego apstoła a przydzie spieprzać z tego grajdołka w podskokakch wam wielcy włdarze też jak przestaniecie być potrzebni, nie myślcie, że ktoś uzna wasze pseudo zasługi.

  5. Panie przezydencie, obudzi się pan z ręką w nocniku, może nie zaboli ale smród zostanie na długo,mojego głosu juz pan nie ma!!!!!!!

  6. Ciekawy czy zapłacili naszej (samorządowej) szkole czynsz należny za organizację w jej murach tej imprezy – prąd, wodę, środki czystości, pracę woźnych itd!? Jak ktoś chce zrobić imprezę w RCK – płaci. W Strzesze – płaci! Wynająć salę od liceum na jakieś zajęcia sportowe – płaci. Salę w SOkole – płaci! W OSirze – tak samo! A sekta tym razem zapłaciła? To pytanie do redakcji, która powinna to sprawdzić!

  7. Ale pierniczysz. Przeczytaj coś 2 razy, a potem komentuj. Kto miał płacić, skoro orgaznizatorem był ZSOMS? Sami sobie mieli zapłacić? To był dzień zajęć szkolnych – SMS odrabiał 2 maja, więc nikt za free nie pracował. I taki szczegół: to jest szkoła wojewódzka, więc nie rozumiem co masz na myśli pisząc „nasza”. Amen.

  8. Wyjaśniam, dlatego że nauczyciel z Krapkowic zasłużył sie panu apsotołowi zasiadającemu w radzie powiatu. A dyrektor tej szkoły jest jedną z prawych rąk wspomnianego wcześniej „znamienitego” (to sarkazm)mieszkańca naszego grjdoła. I to by było na tyle!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here