List do Redakcji: pół roku interwencji na nic

4

Janusz z Ocic skarży się na Urząd Miasta, który mimo półrocznych interwencji nic nie zrobił w sprawie niebezpiecznej zapadliny na skrzyżowaniu ulic Ocicka – Szczecińska.

Zapadlina jest niebezpieczna dla zawieszenia samochodu, może również uszkodzić podwozie. Pomimo wielomiesięcznych (5 mies.) interwencji mieszkańców i telefonów do Urzędu Miasta, w którym to na prośbę o naprawienie groźnej dla samochodów zapadliny zawsze znajdowano wymówkę, że służby już zajmują się naprawą nawierzchni na skrzyżowaniu Ocicka-Szczecińska. Tak naprawdę nic w tym kierunku nie poczyniono. Mieszkańcy tamtejszego osiedla dalej proszą o załatanie szkodliwej dziury.

- reklama -

 

 
 
 
 
 

 

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. Mieszkańcy osiedla nie muszą jeździć jak piraci.Mają wybudowane pałace to i na drogę niech zrobią zrzutkę.Widać są większe zapadliny w mieście do zrobienia w pierwszej kolejności.

 2. nikt nikomu nie broni budować własnego domu a do pałaców to nam jeszcze dużo brakuje,poza tym w tą dziure wpadają wszyscy jadący z Ocic w dół do miasta nawet rowerzyści

 3. Aby wybudować własny dom trzeba mieć z czego go wybudować.Nie każdy ma takie możliwości, nawet by mieć swoje mieszkanie.
  Człowiek przepracował prawie całe swoje życie i dorobił sie tylko chorób.Niestety po opłaceniu rachunków trzeba wyżyć do naspępnej wypłaty SZANOWNY MIESZKAŃCU OCIC !!!!
  Co do pałaców …to wystarczy spojrzeć na niektóre domki u Was i sprawa zamknięta.
  Nawiasem mówiąc , ja od kilku lat proszę MZBM , o załatanie dziur- posypanie trochę żwiru przed klatka schodową .Bo po ulewach parkujące tam auta, chlapią na cały chodnik.I nic -cisza.
  Tak więc czekamy m,y poczekacie i Wy.
  Pozdrawiam !

 4. Chopie, o co Ci chodzi? Przecież nikt z Ocic nie próbuje boczną drogą załatać dziury. Po prostu wysłali list do portalu. Pisze w nim jak byk, że czekają już 5 miesięcy, więc o co się czepiasz? I co to w ogóle za zarzuty, że jeżdżą jak piraci? Czyzbyś też dziurę pod klatką zrobił jeżdżąc jak pirat? Czy może sama się zrobiła? Skoro sama, to dlaczego na Ocicach nie mogła tez zrobić się z wyłączeniem piratów drogowych? Boże…Poza tym, ktoś ma chałupę, bo sobie w życiu poradził, bo mu się poszczęściło, bo zarobił na nią. Po co ta frustracja, zazdrośniku?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here