Wystawa „Święto Drzewa” w Raciborzu

0

Od wtorku w Galerii za Szafą na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" będzie można oglądać wystawę "Święto Drzewa". Autorem i właścicielem wystawy jest Klub Gaja z Bielska Białej.
Wystawa Święto Drzewa  poświęcona jest różnorodnych przykładom realizacji ogólnopolskiego programu edukacji ekologicznej.  To największe przedsięwzięcie  Klubu Gaja, rozwijane od ponad 8 lat. Głównym przesłaniem jest sadzenie drzew, które najkorzystniej minimalizują skutki zmian klimatycznych na Ziemi. 8. edycja programu przyniosła 43 tys. zasadzonych drzew i 43 tys. uczestników.

Święto Drzewa jest przykładem aktywnej edukacji wymagającej kreatywnego zaangażowania i współpracy nie tylko na poziomie placówek edukacyjnych, ale także samorządów, organizacji społecznych, branżowych, biznesowych, instytucji lokalnych i ogólnopolskich. Elementem programu jest akcja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie”, która polega na zbiórce makulatury, jej sprzedaży i przekazaniu pieniędzy na wykupienie, opiekę i leczenie koni. Dzięki temu w ciągu 11 lat kampanii Klub Gaja uratował 44 koni, które znalazły opiekę i nowy dom.

- reklama -

Więcej o programie na: http://klubgaja.pl/swieto_drzewa/

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here