Jazzowe Zaduszki na Końcu Świata

0

Muzycy jazzowi wprowadzą w niepowtarzalny klimat zadumy podczas świąt, w których wspominamy tych, którzy odeszli.

W środę, 2 listopada o godzinie 19.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" odbędzie się impreza pn. "Jazzowe Zaduszki". Wystąpią Rysia Widota i Maks Mularczyk oraz Przemysław Strączek i Francesco Angiuli. Wstęp 10 zł.

- reklama -

 

Jazzowe Zaduszki
2 listopad, godz. 19.00
Wystąpią dwa duety – Rysia Widota i Maks Mularczyk
oraz Przemysław Strączek i Francesco Angiuli
Wstęp 10 zł

 

Francesco Angiuliurodzony w Monopoli w południowych Włoszech. Jest absolwentem University of Music w Rzymie. W 2006 roku przeprowadził się do Holandii gdzie rozpoczął specjalizacje na prestiżowej uczelni Royal Conservatory of Den Haag, gdzie uczył się pod kierunkiem Hein Van de Geyn, Frans van der Hoeven co 2011 roku zaowocowało otrzymaniem tytułu doktora kontrabasu. Koncertuje w całej Europie współpracują z czołówką europejską m.in. John Betsch, Keith Tippett, Peter Beets, Piotr Wojtasik.

Przemysław Strączekgitarzysta jazzowy, kompozytor, arranżer, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego, laureat Mistrzowskiego Konkursu Gitarzystów Jazzowych im. Marka Blizińskiego w Warszawie, finalista ogólnoświatowego konkursu solistycznego Thailand International Jazz Conference Solo Competition organizowanego przez College of Music, Mahidol University of Salaya. W 2011 roku otrzymał honorową odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przyznawaną przez ministra kultury. Koncertował w wielu ośrodkach społeczno-kulturalnych i na festiwalach jazzowych m.in. w Warszawie, Krakowie, Pradze, Ujściu nad Łabą, Madrycie, Londynie, Nowym Jorku i Bangkoku.

/p/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here