Rowerem po Arboretum na wiosnę

0

Roman Wałach upomniał się u prezydenta Lenka o możliwość jazdy rowerem po lesie w Oborze. – Kiedyś pan obiecał, że będzie można – przypomniał. Prezydent chce rowerzystów wpuścić do Arboretum na wiosnę.

Wałach podczas listopadowej sesji miejskiej przypomniał, że kiedyś już jeden z radnych (Wiesław Szczygielski – red.) pytał o możliwość jazdy rowerem po Oborze i w wyniku tego ograniczenia miały być zniesione. – Tymczasem te ograniczenia nadal obowiązują – stwierdził radny chcąc się dowiedzieć, czy zostaną wytyczone szlaki rowerowe przez Arboretum.

- reklama -

 

Jak się okazuje, możliwość taka istnieje już od maja 2011 roku. Prezydent poinformował, że już wkrótce na głównej tablicy informacyjnej przy wejściu do Arboretum pojawi się informacja, które szlaki zostały dopuszczone dla cyklistów, a gdzie jazda rowerem jest niedozwolona. – Już na wiosnę powinno pojawić się stosowne oznakowanie – obiecał.

 

Zniesiony zostanie również zakaz wstępu do lasu z psami, o co również w poprzedniej kadencji dopominał się Wiesław Szczygielski (obecnie poza radą).

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here