
17 grudnia w ramach spotkania świątecznego w więziennej kaplicy Zakładu Karnego w Raciborzu wystąpił przed skazanymi zespół Love Story.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Ewangelicznej Pomocy Więźniom „Bractwo Więzienne” oraz kapelana tutejszej jednostki.
Zespół zrzesza młodych muzyków z Raciborza, Nowego Targu, Krakowa. Grupa śpiewa o rzeczach niecodziennych – czystości i czystej miłości. Muzyka, którą skazani mogli usłyszeć, to połączenie delikatnych brzmień, okraszonych grą na skrzypcach z momentami rockową ekspresją.
W spotkaniu wzięło udział ok. 50 osadzonych.
ppor. Tomasz Brzozowski
źródło: ZK Racibórz
———————-
Reklama:
Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !
www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!
Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected] [email protected]
Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.
Internetowa Baza Firm prowadzona jest przez wydawnictwo Raciborskie Media
Raciborskie Media ponadto oferują: ulotki wizytówki pieczątki gadżety reklamowe reklama internetowa i prasowa poligrafia strony WWW projekty graficzne






![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)



![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)
![Ada Tril prezentuje teledysk do singla „Atacama” [WIDEO] Ada Tril](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/03/ada-tril.jpg)


![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)
Ciekawe, jak odebrali ten koncert Osadzeni? Jedna z sensowniejszych informacji, ale mało szczegółów.