VIII międzyprzedszkolny przegląd wierszy: Dla Babusi i Dziadziusia.

0

Dnia 14 lutego 2012 roku odbyła się w Przedszkolu nr 15 VIII edycja międzyprzedszkolnego przeglądu wierszy: Dla Babusi i Dziadziusia. W przeglądzie wzięło udział 12 przedszkoli.
Jak co roku przegląd miał na celu przypomnienie i ukazanie jednego ze sposobów okazywania uczuć przywiązania, szacunku i miłości babciom i dziadkom. Takim sposobem są piękne wiersze recytowane przez przedszkolaków.Nad prawidłowym przebiegiem przeglądu czuwała komisja w składzie: pani Janina Kilanowska przedstawiciel Biblioteki Dziecięcej, babcia naszego przedszkolaka pani Halina Paź, pani Urszula Frydel dyrektor przedszkola oraz gość honorowy pani Janina Wystub dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury.
Dzieci reprezentujące swoje przedszkola wykazały się umiejętnościami recytatorskimi. Zaprezentowały się przed publicznością bez tremy. Po każdym występie z okazji walentynek dzieci losowały „słodkie serduszko”.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku a dzieci doskonale bawiły się podczas zabaw integracyjnych prowadzonych przez organizatorki spotkania Ewę Łukasik i Barbarę Ciuruś. Każde występujące dziecko zostało nagrodzone brawami, dyplomami i upominkami.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here