Wojak Boxing Night:Jackiewicz, Jonak, Bienias i Wawrzyk górą

Rafał Jackiewicz, Damian Jonak, Krzysztof Bienias i Andrzej Wawrzyk wygrali swoje walki podczas odbywającej się 18 lutego w Arenie Rafako gali boksu zawodowego Wojak Boxing Night (FOTORELACJA 1>>   FOTORELACJA 2>>

- reklama -

 

 

Odnosząc czterdzieste zwycięstwo w zawodowej karierze Jackiewicz zrobił sobie prezent na 35. urodziny, które obchodził w piątek.

 

inne walki:

 

Damian Jonak (32-0-1, 21 KO) – Sebastian Skrzypczyński (7-7-2, 3 KO)

8. runda – zwycięstwo przed czasem Jonaka (3. miejsce rankingu WBC)

 

 

 

 

 

Krzysztof Bienias (42-4-1, 16 KO) – Arvydas Trizno (Litwa, 13-16-2, 1 KO)

Zwycięstwo Polaka na punkty (dwóch sędziów typowało zwycięstwo Bieniasa, jeden remis)

 

 

 

 

Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO) – Claus Bertino (Dania, 13-2, 8 KO)

Decyzją sędziów jednogłośne zwycięstwo Polaka, który tym samym zdobył mistrzowskie pasy WBA International i WBC Baltic kategorii ciężkiej. 

 

 

- reklama -

10 KOMENTARZE

  1. Ale jaja za takie pieniądze brak do końca transmisji na Polsacie sport przerwano na walkę w Monachium Kliczi. Ze studia palanty komentowali tylko walkę Kliczki, brak transmisji komentatorów na żywo z hali Rafako,Urząd Miiasta oraz Rafako mało widoczne na arenie,proponuję aby wojak oddał dla Rafako połowę pieniędzy i dla iinych sponsorów.

  2. … nie rozumiem podejścia społeczeństwa. ciągle słyszę narzekanie, że żle, że nic sięnie dzieje itd … okazuję się, że kiedy coś się dzieje to znowu narzekanie, że nie tak, słabo, drogo, inaczej … a może tak naprawdę to sami nie wiemy czego chcemy i o co nam tak naprawdę chodzi …
    p.s. rzetelna relacja foto …

  3. Długie nogi to iluzja..moja żona też ma długie do nieba w takich butach.Poza tym jedyna rzecz jaka mi się nie podobała w tych kobietach to ich stroje…wybaczcie ale wstyd, że dziewczyny pokazywały tyłek i nie powiem co jeszcze…Jak już się bierze ring girl to może by tak je jakoś ładnie ubrać(nie mówię, że golfy itp) ale nie jak w jakimś klubie nocnym ze wszystkim na wierzchu, bo to już przesada. Co do walk to były w porządku lecz pod koniec lekko mnie to już nudziło.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here