Chcesz się kryć przed prawem? Nie w Raciborzu!

2

Cenna rada dla mających coś na sumieniu i usiłujących z tego powodu uniknąć kontaktu z organami ścigania. Ukrywanie się na terenie powiatu raciborskiego nie rokuje zbyt dużej szansy na powodzenie, tak skuteczna jest policja.

Działania operacyjne prowadzone na przełomie roku, ukierunkowane na osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, zakończyły się całkowitym sukcesem. Goszczący na sesji rady powiatu komendant KPP Racibórz Paweł Zając ze zrozumiałych względów nie mógł ujawnić szczegółów. Pochwalił się natomiast statystyką, a ta nie jest dla rzezimieszków zbyt optymistyczna. Zatrzymano tylu poszukiwanych, że miernik skuteczności zatrzymań osób ukrywających się skoczył do poziomu 93%. – To plasuje naszą komendę pod tym względem na pierwszym miejscu w województwie – poinformował radnych komendant Zając.

- reklama -

 

/ps/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Propaganda jak za Jerzego Urbana. tak skuteczna jest policja – śmiechu warte. Oto owoce skuteczności policji z Raciborza: brak postępu w wykryciu sprawców napadu na InvestBank, tkwienie w martwym punkcie jeśli chodzi o włamanie i kradzież do jubilera i upłynnienie 300 tysięcy w towarze, nie złapany bandzior napadający na sklepową przy ul Browarnej, nie rozwiązany napad na Biedronkę. Po owocach i poznacie. Zatem raciborska policja ma owoce spleśniałe a nie jakieś sukcesy.

  2. Zainteresujcie się i podajcie proszę ilu było wśród nich poważnych przestępców, a ilu poszukiwanych za nie płacone alimenty, ucieczkę z poprawczaka, itp.. Może być to ciekawe.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here