Wybrano najładniejsze ozdoby wielkanocne

0

Po raz 6. rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs Na Ozdobę Wielkanocną (zobacz zdjęcia). Prace ocenione zostały w trzech kategoriach – palma wielkanocna, kartka wielkanocna i jajko wielkanocne.

Na tegoroczny konkurs nadesłano 493 prace wykonane przez 450 uczestników konkursu – dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu raciborskiego. Prace oceniano w kategoriach wiekowych i tematycznych, a najlepsze wybrało jurry w składzie Marian Zawisła, Szymon Kura, Iwona Mogielnicka i Julita Ćwikła. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 1 kwietnia w Muzeum w Raciborzu.

- reklama -

 

 

 

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Kategoria "Palma wielkanocna"

I miejsce
Patrycja Janocha z ZSP Krowiarki (klasy I-III)
Marta Szamara z ZSP Pogrzebień (klasy IV-VI)
Magdalena Pociecha z Gimnazjum nr 3 w Raciborzu (gimnazja)

II miejsce
Katarzyna Leger z ZSP Krowiarki (klasy I-III)
Mateusz Adametz z ZSO Krzyżanowice (klasy IV-VI)
Marta Drzymała z Gimnazjum nr 1 w Raciborzu (gimnazja)

III miejsce
Szymon Uliczka z ZSO Krzyżanowice (klasy I-III)
Mateusz Bała z SP 4 w Raciborzu (klasy IV-VI)
Patryk Buchcik z ZSO Krzyżanowice (gimnazja)

Kategoria "Kartka wielkanocna"

I miejsce
Natalia Rucińska z ZSG Nędza (klasy I-III)
Jakub Rubacki z ZSO Krzyżanowice (klasy IV-VI)
Simona Jasny z G1 w Raciborzu (gimnazja)

II miejsce
Julia Jania z SP 13 (klasy I-III)
Marta Szamara z ZSP Pogrzebień (klasy IV-VI)
Dawid Narowski z G1 z Raciborza (gimnazja)

III miejsce
Patrycja Knura z SP Kobyla (klasy I-III)
Karolina Wierzbicka z SP 13 w Raciborzu (klasy IV-VI)
Dawid Gonczarow z Ośrodka Wychowawczego w Kuźni (gimnazja)

Kategoria "Jajo wielkanocne"

I miejsce
Weronika Stosiek z ZSP Krowiarki (klasy I-III)
Julia Drożdż z ZSG Nędza (klasy IV-VI)
Mateusz Świdergoł z ZSG Nędza (klasy IV-VI)
Tymoteusz Szopa z ZSG Nędza (klasy IV-VI)
Justyna Niedośpiał z ZSG Nędza (gimnazja)
Aleksandra Stosiek z G1 w Raciborzu (gimnazja)

II miejsce
Julia Wojtek z ZSG Nędza (klasy I-III)
Cezary Ochman z ZSO Krzyanowice (klasy IV-VI)
Dominika Ochman z ZSO Krzyżanowice (gimnazja)

III miejsce
Michaela Koczy z SP w Kuźni Raciborskiej (klasy I-III)
Zuzia Gembala z SP 13 w Raciborzu (klasy I-III)
Laura Humeniuk z SP 15 (klasy IV-VI)
Justyna Grzesiczek z ZSG Krzanowice (gimnazja)

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here