
Młodzieżowy Dom Kultury jak co roku zaprosił mieszkańców miasta na imprezę "Pożegnanie lata" (zdjęcia). W tym roku po raz pierwszy odbyła się ona na raciborskim zamku. Były występy artystyczne, wystawy i wspólna zabawa.
Tegoroczne "Pożegnanie lata z Młodzieżowym Domem Kultury" odbyło się na Zamku Piastowskim. Na zamkowym dziedzińcu zgromadziło się kilkadziesiąt osób, a wśród nich wychowankowie MDK oraz ich rodzice, a także mieszkańcy miasta zainteresowani ofertą placówki lub osoby chcące po prostu miło spędzić niedzielne popołudnie. Głównym punktem programu były występy artystyczne. Młodzież tańczyła, śpiewała i zapraszała do udziału w zajęciach, na które sami uczęszczają. Nie zabrakło wspólnych gier i zabaw. Publiczność miała również okazję obejrzeć występ czeskiego partnera Młodzieżowego Domu Kultury.


/p/





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)




![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)






