W Chałupkach walczyli o puchar prezesa OSP

0

W miniony weekend w Chałupkach zostały rozegrane Pierwsze Międzynarodowe Zawody Pożarnicze o Puchar Prezesa OSP Chałupki . W rywalizacji udział wzięło osiem drużyn z Polski i dziewięć z Czech. Kto zwyciężył?

Rozwijanie linii gaśniczej na czas i trafienie do tarczy strumieniem wody – w tych konkurencjach rywalizowały polskie i czeskie drużyny ochotniczych straży pożarnych w Chałupkach, gdzie w miniony weekend (22.09.2012) zostały rozegrane Pierwsze Międzynarodowe Zawody Pożarnicze o Puchar Prezesa OSP Chałupki.

- reklama -

 

 

W rywalizacji udział wzięło osiem drużyn z Polski (Tworków, Rudyszwałd, Roszków, Krzyżanowice, Bolesław , Nowa Wioska, Chałupki, Zabełków) i dziewięć z Czech (Bogumin – Zablati, 2 drużyny (męska i kobieca) z Markwartowic, 2 drużyny (męska i kobieca) z Kozmic, z Bogusławic drużyna kobieca, 2 drużyny męskie reprezentujące Sunychl oraz drużyna z Wrzesiny).

 

 

 

W zawodach nie było rozróżnienia na rywalizację męską i kobiecą. Wśród drużyn czeskich wysokie,
drugie miejsce  zajęły zawodniczki z Bogusławic (fot. krzyzanowice.pl)

 

 

 

 

Drużyny polskie i czeskie były klasyfikowane osobno. Wśród gości z południowej granicy zwyciężyła drużyna z Markwartowic. Z drużyn polskich najlepsza okazała się reprezentacja OSP Rudyszwałd. Drugie miejsce zajęła drużyna z Tworkowa, a trzecie – Bolesławia. Drużyna z Chałupek startowała poza konkurencją.

 

 

/oprac. żet, fot. krzyzanowice.pl/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here