Wygraj książkę „Papierowe marzenia” – rozstrzygnięte

1

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz księgarni Sowa w Raciborzu, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj książkę "Papierowe marzenia" autorstwa Richarda Paula Evansa.

Hity Księgarni Sowa:

- reklama -

1. Papierowe marzenia – Evans Richard Paul – 32.90
2. Pół życia – Jodi Picoult – 34.00
3. Miłość oraz inne dysonanse – Janusz Wiśniewski – 34.90
4. Ciemniejsza strona Greya – E.L. James -39.90
5. Obserwator – Link Charlotte – 39.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Papierowe marzenia" wystarczy wymienić tytuł jednej z książek Richarda Paula Evansa (oprócz "Papierowych marzeń"). Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 26 listopada na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – marzenia" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 27 listopada.

 

 

 

"Papierowe marzenia"

Mówi się, że czasami najlepszą rzeczą, jaka nas spotyka w życiu, jest dar drugiej szansy, abyśmy nareszcie zrobili to, co powinniśmy byli zrobić za pierwszym razem. Luke miał bardzo wiele: kochającego ojca, wspaniały dom, duże pieniądze, zaplanowaną przyszłość. Gdyby ktoś mu kiedyś powiedział, że wyrzeknie się tego wszystkiego, nie uwierzyłby. A jednak tak się stało. Podjął złe decyzje, poznał nieodpowiednich ludzi. Nie rozumiał, czym naprawdę jest miłość. Stare przysłowie głosi, że gdyby nie ciemność, nigdy nie poznalibyśmy światła. Luke na własnej skórze przekonał się o prawdziwości tych słów. Czy kręte i niebezpieczne ścieżki jego życiowych wyborów zaprowadzą go w końcu do domu? Papierowe marzenia to nowa powieść Richarda Paula Evansa uznana przez czytelników za jedną z najlepszych i najbardziej poruszających w jego dorobku. Tym razem autor bestsellerowych Stokrotek w śniegu i Kolorów tamtego lata opowiada historię o miłości i przebaczeniu, na które nigdy nie jest za późno.

 

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

 

Zwycięzca:

Piotr Skotarek

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here