Jak powstają i działają domy niskoenergetyczne? [WIDEO]

W Polsce budownictwo zeroenergetyczne promuje WFOŚiGW w Katowicach. Eksperci nie dość że opowiedzieli nam o budownictwie zeroenergetycznym, to jeszcze pokazali jak sprawdza się ono w praktyce.

 

- reklama -

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:


————————————————

Polecamy również:

Nadchodzi era domów energooszczędnych

Podczas zorganizowanej w katowickim Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum konferencji WFOŚiGW w Katowicach podsumował efekty pilotażowej linii kredytowej o nazwie "dom energooszczędny".

Co można zyskać na budownictwie niskoenergetycznym?

Na budowę niskoenergetycznego domu można otrzymać preferencyjny kredyt finansowany ze środków WFOŚiGW. Jak taki dom działa w praktyce? O tym można przekonać się w katowickim Euro-Centrum.

Zaproszenie do nowej akcji ekologicznej

WFOŚiGW w Katowicach zaprasza organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją ekologiczną i ochroną środowiska na spotkanie informacyjne w sprawie planowanej akcji ekologicznej.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Co to ma być? jak to jest nagrane? nie jestem wybitnym filmowcem, ale chyba mozna bylo się lepiej postarac? a czy dobrze rozumiem, ze taką „produkcję” dofinansował Fundusz ochrony środowiska? Instytucja publiczna, czyli z pieniędzy nas wszystkich??

  2. czepiasz sie. Taki jest poziom na wiekszosci portali, z drugiej strony w sumie to moznaby oczekiwać ze jak powazna instytyucja placi to mozna zrobic cos z glowa a nie byle jak, bo ptoem wychidzi ze instytucja uwazana za powazna wypada juz nie tak powaznie skoro finansuje cos takiego. Ale tak jest niestety w wiekszosci portali.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here