Szkot – zachodnie marki w niskich cenach

Tam dostaniesz produkty, których nie kupisz w żadnym innym sklepie. Szkot to także jedyny sklep, w którym klienci mają wpływ na wybór towaru, który później można zastać na sklepowych półkach.

Pierwszy sklep sieci Szkot został otwarty w marcu 2011 roku w Jastrzębiu Zdroju. Od tamtego czasu sieć ciągle się rozwija. Powstały już punkty w Cieszynie, Chorzowie, Gliwicach czy Żorach. W ciągu kilku miesięcy otwarte mają zostać także sklepy w Wodzisławiu Śląskim, Tychach oraz Pszczynie. Od niedawna zakupy w Szkocie mogą robić również raciborzanie. W ofercie sklepów Szkot znaleźć można przede wszystkim chemię gospodarczą, kosmetyki oraz artykuły do czyszczenia specjalistycznego. Można by rzec, że sklep jakich wiele. Nic bardziej mylnego. W Szkocie znajdziesz produkty, których nie kupisz w żadnym innym sklepie na terenie całego kraju. – Widząc duże zapotrzebowanie na produkty kosmetyczne oraz chemii gospodarstwa domowego pochodzenia zagranicznego oraz korzystając z naszych rozległych kontaktów w Europie, postanowiliśmy zaproponować "kawałek Zachodu" naszym klientom – tłumaczy Jakub Porębski, dyrektor sieci Szkot. W sklepach sieci Szkot znajdziemy zatem tylko produkty z zagranicy. Nie trzeba się jednak obawiać, gdyż pochodzenie tych produktów nie wpływa na ich ceny, gdyż te są bardzo przystępne.

- reklama -

– Nazwa sieci naszych sklepów wzięła się od żartów i dowcipów ze szkotów gdzie ludzie kpią z ich skąpstwa i oszczędności – zdradza dyrektor sieci. Nazwa ta idealnie współgra z cenami, jakie można zastać w sklepach. Nawet osoba bardzo oszczędna wyjdzie z niego zadowolona, gdyż sklepy Szkot rzeczywiście oferują swoim klientom, mimo że produkty z zachodu, to w bardzo niskich, polskich cenach. Asortyment często jest uzupełniany, a co dwa tygodnie w sklepach można zastać nowe produkty. Szkot to także jedyny sklep, w którym klienci mają wpływ na wybór towaru, który później można zastać na sklepowych półkach. – Słuchamy uważnie propozycji naszych klientów na temat tego, co można sprowadzić z zachodu i co chętnie widzieliby w sklepie. Większość naszych sprzedawczyń sama testuje produkty co pomaga nam fachowo doradzić i wymienić doświadczenia – tłumaczy Jakub Porębski. Pracownicy sklepów słuchają rad i opinii klientów. Jeśli jest taka możliwość produkty zostają sprowadzone do sklepu.

Sklep ma bardzo zróżnicowaną ofertę. Na sklepowych półkach można znaleźć produkty czołowych światowych marek takich jak Persil, Ariel, Lenor, Silan, Vizir, Finish, Airwick, Calgon, Dove, Palmolive, Softlan, Dash, Vernel, Kuschelweich, Sunil, Dixan oraz wiele innych. Produkty sprowadzane się z Niemiec anglii, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii oraz Francji.

Ciekawym pomysłem są również pasaże handlowe Czerwonych Torebek, działające przy sklepach sieci Szkot. Podstawową koncepcją pasaży handlowych jest umożliwienie osobom mieszkającym w pobliżu dokonywania zakupów artykułów codziennej potrzeby w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Przestronne parkingi oraz brak kolejek sprzyja szybkim zakupom bez konieczności przedzierania się przez szeregi regałów supermarketów. Jakość oferowanych towarów i usług pozostaje wysoka przy przystępnych dla klientów cenach. Pasaże Czerwonej Torebki są bardzo wygodnym rozwiązaniem dla klientów, ale także dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na jego prowadzenie. – Dla lokalnych przedsiębiorców prowadzących osiedlowe sklepy, sieć pasaży handlowych jest szansą na rozwinięcie dotychczasowej działalności i skorzystanie z dogodnej lokalizacji i nowoczesnej infrastruktury – tłumaczy Jakub Porębski, dyrektor sieci Szkot.

 

 
 

 

Sklepy Szkot na terenie śląska:

Chorzów
ul.Gałeczki 44
(obok stacji Lotos)

Cieszyn
ul. Liburnia 47
(naprzeciwko Castoramy)

Gliwice
ul. Mikołowska 4

Jastrzębie Zdrój
ul. Arki Bożka 11
(obok targowiska)

Jastrzębie Zdrój
ul. 1 Maja 2-8
(obok Banku Spółdzielczego)

Racibórz
ul. Częstochowska 8b

Żory
ul. Niepodległości 2
(naprzeciwko Zielonej Podkowy)

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here