Znamy gwiazdy tegorocznego Memoriału. Wybrali internauci

Lady Pank i Lemon wystąpią w Raciborzu podczas tegorocznej edycji Memoriału im.  Kaczyny i  Malinowskiego. Lemon zagra w pierwszy dzień imprezy, zaś ekipa J. Borysewicza będzie gwiazdą niedzielnych występów.

– Jesteśmy już po wstępnych ustaleniach. Przy wyborze wykonawców kierowaliśmy się wolą internautów biorących udział w głosowaniu. Te grupy uzyskały największą ilość wskazać, więc to one zagrają w Raciborzu – tłumaczy Stanisław Borowik, z ramienia straży pożarnej odpowiedzialny za organizację.

- reklama -

 

Lemon zagra w sobotę 24 sierpnia o godz. 20.30, Lady Pank dzień później o tej samej godzinie. Trwa jeszcze ustalanie, jacy wykonawcy będą poprzedzali występy gwiazd wieczorów.

 

/ps/

- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Podajcie ile te zespoły skasują z budżetu miasta?
    Idzie bieda. To jest trwonienie pieniędzy, Bez tych występów można się obejść ale coraz więcej rodzin w Raciborzu nie ma na czynsz, media, lekarstwa i.t.p. I co Wy młodzi na to? Mama z tatą dają papu i jest Ci dobrze.Brakuje tylko muzyki Twoich Idoli którzy za wysokie honoraria opływają w dostatku.

  2. Możesz zaszaleć, ale za własne pieniądze, kupując bilet wstępu. Nie z moich podatków!Ja chcę aby nie zabrakło w budżecie miasta pieniędzy na remonty chodników które się zapadają i są niebezpieczne dla przechodniów. To jest konieczne. Koncerty Waszych tzw. gwiazd , tak. ale w sali za biletami wstępu. W końcu bez nich można się też obejść.
    W grupie najbogatszych Polaków jest też wiele Waszych ulubionych artystów. A Wy nie macie pojęcia jaka jest i idzie drożyzna.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here