Spłonął Brooklyn. Straty sięgają setek tysięcy zł [WIDEO]

Temperatura w płonącym lokalu była tak wysoka, że strażacy przez dwie godziny nie mogli wejść do środka. Doszczętnie spłonęło prawe skrzydło lokalu, natomiast lewe… stopiło się – zdjęcia. Pożar w Brooklinie – wideo.
Pożar wybuchł tuż po zamknięciu, ok. godz. 23:00 6 lutego w sali z kręgielnią i szybko rozszalał się po całym prawym skrzydle lokalu. W gaszeniu pożaru brały udział jednostki straży pożarnej z Raciborza i Wodzisławia Śląskiego. Straty sięgają setek tysięcy złotych.

- reklama -
Pożar wybuchł w okolicach kręgielni i szybko objął całą prawą (od wejścia) część lokalu. Menedżer lokalu twierdzi, że wszystkie instalacje elektryczne były zabezpieczone i niemożliwym jest, aby przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Temperatura panująca wewnątrz budynku była tak wysoka, że lewa część lokalu (od wejścia) stopiła się się. Straty są znaczne, sięgają setek tysięcy złotych. – Przez długi długi czas nie powstanie tutaj nic nowego, jeśli w ogóle kiedykolwiek – mówi menedżer. W czasie akcji gaśniczej ewakuowano lokatorów mieszkań nad lokalem.
/żet/
——————————————————————————————————————– 
Podobne artykuły:

Czad znów zaatakował. 11-latka w szpitalu

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku podtrucia tlenkiem węgla. Czad ulatniał się w jednym z mieszkań przy ulicy Ludwika w Raciborzu. Na miejsce wezwano pogotowie, straż pożarną oraz pogotowie gazowe.

Zniszczył samochód, a później go podpalił

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali mężczyznę, który najpierw zniszczył zaparkowany na ulicy Kanałowej samochód, a później go podpalił. Zdarzenie to miało miejsce w sobotni wieczór.

Spalony samochód, wybite szyby. Walka z konkurencją?

– Czy tak się walczy z konkurencją w Raciborzu? – pytają właściciele lokalu Mam Catering. Dziś w nocy w lokalu wybito wszystkie szyby. Podpalono też zaparkowany przed lokalem firmowy samochód. Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia.

List otwarty: nie ma zgody na bandytyzm w Raciborzu

Sprawców było trzech i podejrzewam, że wciąż śpią spokojnie. Ten ich spokój nie daje mi spokoju. W kilku lokalnych mediach pojawiła krótka informacja, że spłonął kolejny samochód w mieście.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

17 KOMENTARZE

  1. Obraz nędzy i rozpaczy…przykre to, współczuję zarówno właścicielowi jak i nieszczęśnym lokatorom…tyle tragedii jednej nocy, wątpię żeby mieszkania znajdujące się nad klubem były w ogóle „zdatne” do zamieszkania, pewnie konstrukcja jest mocno naruszona 🙁 Ale powiem Wam, że jakos nie wierzę w umyślne podpalenie, raczej przypadek, akcja-reakcja, może niedopałek papierosa, może zwarcie (co z tego, że instalacja nowa i rzekomo zabezpieczona), zdarzają się przypadki, których w życiu nie bralibyśmy pod uwagę…Zresztą, poczekajmy na ekspertyzę, zobaczymy co wykarze śledztwo, bo nie wierzę by sprawę tak szybko umorzono.

  2. ” Przez długi długi czas nie powstanie tutaj nic nowego, jeśli w ogóle kiedykolwiek – mówi menedżer” Już wktótce rusza odbudowa. Otwarcie w maju z tego co się dowiedziałem.

  3. Wkurzające są te artykuły o pożarze,odbudowie „wapianiałego” klubu. Ja zapytam o lokatorów, którym pan Kampka za ciężkie pieniądze sprzedał mieszkania, którym dosyć skutecznie uprzykrzył życie otwierając kręgielnie, a którzy teraz zostali z niczym, bo myślę, że nic co było w tych mieszkaniach, jak i same mieszkania nie nadają się do użytku. Te wszystkie artkuły zajmują się kubem, czy któryś z szacownych dziennikarzy zapyta o zwykłych ludzi, czy zawsze ważniejszy będzie „byznesmen”, bo kupuje reklamy?

  4. pan K to straszny buc, poznałem go na jednej z budów na której byłem podwykonawcą, darł ryja jak jakiś psychiczny na ludzi których tam zatrudniał, nie wiem czy ma tak zawsze, czy akurat wtedy mu baba nie dała, ale generalnie do sympatycznych ludzi nie nalezy, kasa mu rozum odebrała chyba, zresztą nie jemu jedynemu, pełno takich „Panów” na około

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here