Sabina Jeszka: piosenka dla jeszcze nie zakochanych [WIDEO]

"Tego chcę" to drugi singiel pochodzącej z Rydułtów gwiazdy "Mam talent" Sabiny Jeszki. Przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którym wciąż nie udało się odnaleźć swojej drugiej połowy.

Święto zakochanych jest jednym z najbardziej nastrojowych dni w roku. Sabina Jeszka postanowiła sprawić niespodziankę nie tylko tym, których serce bije już dla kogoś. Jej drugi singiel "Tego Chcę" jest kierowany przede wszystkim do tych, którym wciąż nie udało się odnaleźć swojej drugiej połowy.
"Tego Chcę" nazywam wewnętrzną spowiedzią, wołaniem. Jestem bardzo związana emocjonalnie z tym utworem. Jest to piosenka o osobie, która nie potrzebuje już szaleńczych doznań, domyślania się, czy to właśnie to. Jest to kawałek o kimś, kto wie czego chce i jest gotowy na miłość. Dedykuję ten utwór osobom, które potrzebują zaufania, bezpieczeństwa i oddania drugiej osobie. To piosenka dla wszystkich gotowych na miłość, do której każdy z nas dąży – tak o swoim nowym utworze zwiastującym debiutancki krążek mówi Sabina Jeszka.

- reklama -

Autorem tekstu nastrojowej ballady jest Tomasz Robakiewicz. Muzykę skomponowali Sabina Jeszka oraz duet Dustplastic – Michał Nocny i Piotr Pacak. Tworząc muzykę do piosenki "Tego Chcę", autorzy inspirowali się klasycznym soulem, którego siłę i moc podkreśla rewelacyjny głos Sabiny Jeszki. "Tego Chcę" jest drugim po "Good Times" singlem laureatki trzeciej edycji "Mam Talent!".

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

XXI Finał WOŚP w RCK

Koncert Sabiny Jeszki, koncert zespołu Perspektywa z RCK czy taneczne prezentacje zespołu SKAZA – te i wiele innych atrakcji czekały dzisiaj na Raciborzan w RCKu w ramach 21 Finału WOŚP (zdjęcia>>).

Konkurs: wygraj wejściówkę na koncert VOO VOO

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, wykonaj zadanie konkursowe i wygraj zaproszenie na koncert zespołu Voo Voo, który odbędzie się 22 lutego na scenie Przystanku Kulturalnego "Koniec Świata".

Nagrodę główną w konkursie "Opowiedz…", który adresowany był do realizatorów projektów dofinansowanych w ramach programu "Działaj lokalnie" otrzymała fundacja Proaktywni z Raciborza.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here