Koncert Voo Voo w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0

Spektakl "Maruczella", Punky Reggae Live oraz koncert "Najpiękniejsze są miłości, których nie ma" – to niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w ciągu najbliższego weekendu w regionie.

22 lutego: Voo Voo wystąpi na Końcu Świata

- reklama -

W piątek, 22 lutego o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w Raciborzu odbędzie się koncert zespołu Voo Voo. Grupa wystąpi w składzie: Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz oraz Michał Bryndal. Bilety na koncert w cenie 50 i 55 złotych.

22 lutego: Spektakl "Maruczella" w RCK

W piątek, 22 lutego o godz. 13.00 w RCK przy ul. Chopina 21 w Raciborzu będzie można obejrzeć spektakl "Maruczella" w wykonaniu uczestników warsztatów z Teatrem Nikoli z Krakowa. Wstęp wolny.

23 lutego: Punky Reggae Live w Pszowie

Tegoroczna, trasa koncertowa Punky Reggae Live rozpocznie się koncertem w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. W tym roku na scenie MOK oprócz grupy Farben Lehre zobaczyć będzie można także zespołu Tabu oraz Analogs. Koncert odbędzie się 23 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 i 35 zł.

23 lutego: Spotkanie z twórcami filmu "U stóp Szarloty"

W sobotę, 23 lutego o godz. 18.30 w Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" odbędzie się spotkanie z twórcami filmu "U stóp Szarloty" oraz koncert zespołu "8 dzień tygodnia". Wstęp wolny.

24 lutego: "Fabryka Dziecięcych Marzeń" w Wodzisławiu

W niedzielę, 24 lutego o godz. 16.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury będzie można obejrzeć spektakl "Fabryka Dziecięcych Marzeń" w wykonaniu Teatru Prym – Art z Rudy Śląskiej. Bilety w cenie 10 zł.

24 lutego: Utwory Osieckiej zabrzmią w Strzesze

W niedzielę, 24 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury Strzecha przy ul. Londzina w Raciborzu odbędzie się koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej i Janusza Kofty. W koncercie "Najpiękniejsze są miłości, których nie ma" wystąpią Agnieszka Babicz oraz Dawid Kartaszewski. Koncert powstał w oparciu o twórczość Agnieszki Osieckiej i Janusza Kofty. Bilety w cenie 20 złotych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here