Gospodarze najlepsi w turnieju szczypiorniaka w Kuźni

0

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej rozegrane zostały Powiatowe Finały Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 

- reklama -

 

 

Do rozgrywek zakwalifikowały się drużyny dziewcząt i chłopców ze  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej (w rozgrywkach gminnych pokonały zespoły z Rud Wielkich) oraz drużyny z Raciborza. Jednak na zawody stawiła się tylko drużyna męska Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu – Gimnazjum Dwujęzyczne z opiekunem Damianem Krężlewskim.

 

 

 

 

 

Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany. Bramki padały po obu stronach. Walka trwała do ostatnich sekund, a lepsza okazała się drużyna Gimnazjum w Kuźni Raciborskiej wygrywając spotkanie 12:11. Opiekunem zwycięskiej drużyny chłopców i dziewcząt jest Gabriela Brzeźniak i Tomasz Jabłonka. Zespoły te przechodzą do dalszych rozgrywkach rejonowych. Zespoły dziewcząt i chłopców z kuźniańskiej podstawówki także przeszły do rozgrywek rejonowych a ich opiekunami są: Bożena Witt i Tomasz Jabłonka.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here