Najmłdoszy mors z Raciborza

0

Alan Fas ma 11 lat i na pozór nie różni się od swoich rówieśników. Lubi piłkę, jazdę na rowerze i na nartach. Jednakże zimową porą wraz z raciborskimi berserkerami zmienia się w prawdziwego morsa.

- reklama -
Najmłodszym morsem w Raciborzu jest Alan Fas, który w maju skończy 11 lat. Na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu. Jego zainteresowania i hobby to przede wszystkim aikido, piłka nożna, jazda na rowerze oraz narty… Od tego roku do szerokich zainteresowań Alana doszło również morsowanie.

Alan Fas morsuje wraz z kolegami z klubu Berserker's Team Venganza Racibórz, którzy już zakończyli sezon morsowania (fot. Berserker's Team Venganza Racibórz).

Alan bez żadnego trudu wchodzi do wody. Na początku jest intensywna rozgrzewka, która pozwala na rozgrzanie całego organizmu po czym następuje wejście do wody, w której spędza kilka dobrych minut. Po wyjściu z wody czas na kilkuminutowe bieganie.


– Gratulacje dla tak młodego chłopaka, który nie boi się zanurzyć w tak zimnej i lodowatej wodzie! Miejmy nadzieję, że swoim zaangażowaniem i podejściem, zarazi przyszłych młodych „morsów” – mówią członkowie klubu (fot. Berserker's Team Venganza Racibórz).

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Samoobrona dla kobiet: atak na klatce schodowej!

Zejście klatką schodową z drugiego piętra na parter wydaje się być banalnym zadaniem, ale to tylko pozory, zwłaszcza jeśli na schodach odbywają się zajęcia z samoobrony. Samoobrona dla kobiet – zdjęcia.

Przed Unitkami drugi z rzędu najważniejszy mecz sezonu

Po bardzo trudnym spotkaniu i remisie 0:0 w Koninie z Medykiem, w najbliższą sobotę, 20 kwietnia lider tabeli Ekstraligi piłki nożnej kobiet, podejmować będzie czwarty zespół rozgrywek, Górnika Łęczna.

Rajdowcy ze "Ślązaka" zainaugrowali nowy sezon [WIDEO]

W niedzielę, 7 kwietnia w Kuźni Raciborskiej odbyła się piąta edycja Amatorskiego Rajdu Samochodowego zorganizowanego przez Automobilklub "Ślązak" z Rydułtów. Zobacz wideo z Rajdu w Kuźni.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here