Kolejny sukces Gimnazjum Nr 5

Uczennice Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II podczas Wojewódzkiej Gali Laureatów wojewódzkich eliminacji XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”
19.04.2013 Uczennice Gimnazjum Nr 5 uczestniczyły w Gali Laureatów Wojewódzkich Eliminacji. Odebrały dyplom i nagrody za II miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę” w Mikołowie na Sośniej Górze.


Uczniowie Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II już od 11 lat, co roku biorą udział w konkursie, który propaguje wiedzę o własnym regionie. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” jest konkursem dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej.

W tym roku uczennice kl. III b Dżesika Szymańska, Olga Fedyszyn i Magdalena Pietraszko za pracę multimedialną „Droga ku zapomnieniu” z Gimnazjum Nr 5 zdobyły w województwie śląskim II miejsce w kategorii prac multimedialnych.

Po uroczystości wręczenia dyplomów i nagród mieliśmy okazję zwiedzić Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.
Opiekunem merytorycznym uczennic jest Róża Szramek, nauczycielka geografii w Gimnazjum Nr 5.


Uczennicami opiekowały się: Róża Szramek i Maria Senftleben

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here