Podsumowano szóstą edycję konkursu Oswajanie Ortografii

0

Danuta Hryniewicz oraz Ludmiła Nowacka wręczyły dyplomy oraz nagrody laureatom tegorocznej, szóstej edycji konkursu organizowanego przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną "Oswajanie ortografii".

17 czerwca w Urzędzie Miasta Danuta Hryniewicz, dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Raciborzu oraz Ludmiła Nowacka, zastępca prezydenta wręczyły laureatom konkursu "Oswajanie Ortografii" dyplomy za systematyczną i dokładną pracę w zmaganiu z ortografią oraz wykonanie pracy plastycznej prezentującej opracowanie tematu konkursu.

- reklama -

 

 
I miejsce w VI konkursie dla uczniów z dysortografią otrzymała Magdalena Lazar – uczennica Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu. II miejsce w konkursie zajęła Wiktoria Michalewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Raciborzu, a III miejsce zajął Tobiasz Jasiulek – uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku. W konkursie wyróżnienia otrzymali również Andrzej Jankowski, Jakub Rubacki, Beniamin Janik, Laura Moneta, Michał Cofała, Marek Jambor, Marcin Jaroni, Tomasz Jaworski, Maciej Obajtek, Dominik Tarnawski.

Za wsparcie udzielone w odkrywaniu przez dzieci tkwiącego w nich potencjału i tworzenie sytuacji dającej radość z przekraczania własnych granic dyplomy otrzymały Dorota Jańska i Karina Sekuła. Pucharem wyróżniono Gimnazjum nr 5 – placówkę przyjazną uczniom z dysleksją. Koordynatorem projektu "Oswajanie ortografii" jest Elżbieta Wdowiak – pedagog i terapeuta dysleksji rozwojowej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu.

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here